TÜGVA’dan Başkan Aydın’a Ziyaret

TÜGVA’dan Başkan Aydın’a Ziyaret

TÜGVA’dan Başkan Aydın’a Ziyaret

 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Asım Demirdöğen, beraberinde İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Göksun İlçe Temsilcisi Fatih Akmaz ve İstişare Kurulu Üyeleri ile birlikte Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ı makamında ziyaret etti.

GÖKSUN

Demirdöğen, ziyarette TÜGVA’nın çalışmaları ve faaliyetleri hakkında Başkan Aydın’a bilgiler verdi.

 

TÜGVA STK Başkanlarına Tanıtım Yaptı

 

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kahramanmaraş İl Başkanlığı ve Göksun İlçe Temsilciliği tarafından Göksun’da faaliyet gösteren STK ve eğitim kurumlarına yönelik olarak tanıtım toplantısı düzenlendi.

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisleri Konferans Salonunda yapılan tanıtım toplantısına, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Demirtaş, STK Başkanları ve temsilcileri ile okul müdürleri ve yöneticileri katıldı.

 

TÜGVA’nın Göksun’da teşkilat oluşturmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aydın, toplantıda yaptığı konuşmada, vakıfların, gece gündüz mevhumu gözetmeden, hiçbir maddi karşılım beklemeden, kurulmuş olduğu ülkelerde yaşayan insanların geleceklerinin temini başta olmak üzere bulundukları ülkeye milli ve manevi değerlerle donatılmış insanlar yetiştirmek ve toplumsal bütünlüğün sağlanması için her türlü gayreti gösteren kuruluşlar olduğunu söyledi.

 

TÜGVA’nın faaliyetleri ve teşkilatları hakkında tanıtım filmlerinin de gösterildiği toplantıda, TÜGVA Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Asım Demirdöğen ve Göksun İlçe Temsilcisi Fatih Akmaz’da birer konuşma yaptılar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co