Tufan Ergen öğretmene ziyaret

Tufan Ergen öğretmene ziyaret

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü her yıl Öğretmenlerini okullarında ziyaret ederek bu özel günleri kutluyor.

Bu kapsam bu yıl ki Öğretmenler gününde Öğretmenliğe yıllarını vererek emekli olmuş Tufan Ergen öğretmen ziyaret edildi. Tufan Ergen yıllarca öğretmenlik yapmış bunun yanında 20 yılda Futbol İl temsilciliği yapmış ilimizde spor camiasının yakından tanıdığı bir gönül adamıdır.

öğretmene ziyaret (4)

24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü temsilen Şube Müdürlerimiz Mehmet Karatutlu, Yusuf Bayram Demirci, Spor Şube Şefi Halit Salman, Muhasebe Şefi Hüseyin Eralp, Memur Necdet Özel ve İlimiz Spor camiasının yakından tanıdığı spor emektarı Kemal Tepebaşı ziyareti gerçekleştirdiler. Ziyarette Tufan Ergen Hocaya çiçek sunarak 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladılar.

Ayrıca kendisi şehir dışında olduğu için ziyarete katılamayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ali İhsan Kabakcı’nın selamı Tufan Ergen hocaya ileterek İl Müdürümüz Öğretmenler gününü mesajını kendisine ilettiler. Tufan Ergen öğretmen ilerlemiş yaşına rağmen öğrencileri ile olan hatıralarından anlattığı hoş sohbet sonrasında hatıra fotoğrafı çektirilerek ziyaret tamamlandı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co