TÜED Kahramanmaraş Şubesi Konut Atağında

TÜED Kahramanmaraş Şubesi Konut Atağında

Türkiye Emekliler Derneği Kahramanmaraş Şubesi başkanı Mehmet Nalbantbaşı dernekte yaptığı basın açıklamasında emekliler için konut çalışmalarına başladıklarını duyurdu.

Türkiye Emekliler Derneği Kahramanmaraş Şube Başkanı Mehmet NALBANTBAŞI dernek merkezinde yaptığı açıklamada; “Türkiye Emekliler Derneği Kahramanmaraş Şubesi olarak üyelerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.  Emekliler için ne yapılsa azdır düşüncesi ile şu anda üyelerimiz ve üye olmayan tüm emekliler için konut yaptırıyoruz. Sayın valimiz Şükrü Kocatepe Bey ve Büyükşehir belediye başkanı Sayın Fatih Mehmet Erkoç Bey ile yaptığımız görüşmede Büyükşehir belediyesi ile işbirliği yaparak üyelerimize sınırsız sayıda konut kontenjanı almış bulunuyoruz. Doğukent’in ilerisine birinci etap olarak sadece derneğimize üye olan ve üye olmayan emeklilere has konut yaptırıyoruz. Bu konutlar 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşacak. Bu konutların inşaatına bir miktar peşinat ödendikten sonra başlanacak ve yaklaşık 24 – 30 ayda bitirilerek emeklilerimizin bir an önce evlerine yerleşmesi sağlanacaktır.

İnşaat su basmanı seviyesine geldiği zaman bir finans kurumu ile yapılan sözleşme gereği taksitlendirilerek kira öder gibi ev sahibi olunacaktır.

Şu anda konutlar için ön kayıtlara başlanmış olup en kısa zamanda inşaata başlamayı düşünüyoruz.

Üyelerimizi ve üye olmayan emeklilerimizi görüşmek üzere İsmet Paşa Mahallesi Ziraat Bankası yakınındaki Selçuk Apartmanı B Blok No: 2 deki derneğimize bekliyoruz. Bu vesile ile sayın valimize ve sayın büyükşehir belediye başkanımıza şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co