Trap takımı Macaristan yolcusu

Trap takımı Macaristan yolcusu

KAHRAMANMARAŞ- TOHM’ da Hazırlıklarını Tamamlayan TRAP Atıcılık Milli Takım sporcularımız 17-26 Haziran tarihleri arasında Macaristan’da yapılacak olan Avrupa Gençler ve Büyükler Atıcılık Şampiyonasında Madalya ve kupa almak için mücadele edecekler.

trab

Macaristan’ da yapılacak olan Avrupa Şampiyonasına Atıcılık TRAP takımımızı 3 Bayan-2 Erkek olmak üzere 5 TOHM sporcumuz katılıyor. Sporcularımız Macaristan’a gitmeden önce il Müdürümüz Ali İhsan Kabakcı’yı ziyaret ettiler. Genç  Sporcularımızın enerjilerinin motivasyonlarının tam olduğu gözlerden kaçmadı. Daha önce Dünya 2.si olan Safiye SARITÜRK yaptığı kısa konuşmasında: Çok iyi bir kamp dönemi yaşıyoruz. TOHM kapsamında bize sağlanan imkânları iyi şekilde değerlendirerek geçiriyoruz. Macaristan’da dereceler alıp Ülkemize kupa ve madalyalarla dönmek istediklerini söyledi İl Müdürümüz Ali İhsan KABAKCI’ ya Avrupa yolunda bize yaptıkları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. İl Müdürümüz ise şöyle konuştu; Özellikle TOHM projesi kapsamında ilimizde devam eden Atıcılık branşında artık meyveleri toplamaya başlıyoruz diyebiliriz. Macaristan’da yapılacak olan Gençler Avrupa Şampiyonasında 5 sporcumuzun katılmasın büyük bir başarı olduğuna inanıyorum Macaristan’da yapılacak olan Avrupa Şampiyonasından da Madalyalarla dönmelerini beklediğini ifade etti. İl Müdürümüz sporculardan Madalya sözü alarak Avrupa Şampiyonasında başarılar diledi.

AVRUPA ŞAMPİYONASINA KATILACAK SPORCULARIMIZ İSE ŞUNLAR:

SAFİYE SARITÜRK

GİZEM ÇAVUŞ

SERDAĞ SAADET KANDIRA

AHMET BALKANCI

A.TURGUT ARABACI

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co