Trap öksüz kaldı

Trap öksüz kaldı

Fahri Gemci vefat etti, Trapçılar öksüz kaldı

 

Kahramanmaraş Trap Sporu ve Kahramanmaraş Karakucak Güreşlerini organize eden  Mali Müşavir Fahri Gemci, hakkın rahmetine kavuştu.

Kahramanmaraş’ın yerli ailelerinden, Divanlı Mahallesi’nden olup, İstiklal Mahallesi’nde oturan Merhum Hacı Mehmet Gemcinin oğlu , Belediyeden emekli İrfan Gemci, Mali Müşavir Osman Gemci, Sanayi Esnaflarından İhsan Gemci, Hacı Kadir Gemci ve Mustafa Gemci ‘nin kardeşleri Meftun Gemci , Gökşen Gemci, Kürşat Gemcinin Babası , Kahramanmaraş’ın sevilen ağabeyi Mali Müşavir Fahri Gemci hakka yürüdü..

68 yaşında, daha genç yaşta hayata gözlerini yuman, Fahri Gemci’nin Cenazesi öğle namazına müteakip Hz. Yunus Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Şeyhadil  Mezarlığında toprağa verildi.

Gönül adamı idi !

Fahri Gemci: Trap sporuna hizmet eden Uluslararası sporcular yetiştiren,    Kahramanmaraşspor’a destek veren ve Kahramanmaraş Karakucak Güreşlerine uzun yıllar yönetici olarak hizmet eden Türkiye Şampiyonları çıkaran bir insandı.

Kahramanmaraş Muhasebe- Mali Müşavirlik sektörünün ağabeyi, her şeyden önce gönül insanı olan Fahri Gemci, çok genç yaşta diyeceğimiz bir yaşta hayata gözlerini yumdu.

Karakucak Güreşleri, Trap Atışları spor dalları öksüz kaldı. Mali Müşavir ve Spor Camiasının başı sağ olsun diyor ailesine başsağlığı diliyorum.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co