TPB Genel Başkanı Pakdil, Clarion Hotel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

TPB Genel Başkanı Pakdil, Clarion Hotel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

TPB Genel Başkanı Pakdil, Clarion Hotel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı, 22.23.24 Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil  Kahramanmaraş’ ta bazı ziyaretler gerçekleştirdi. Pakdil ayrıca  Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun oğlu Talha Kutlu’nun düğününe de katıldı.

hotel4

İlk olarak Kahramanmaraş’ın ilk 5 Yıldızlı Hotel’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil ve Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Aziz Gümüş Hotel Sahibi Ramazan Tekinşen ve Hotel’in Genel Müdürü Hüseyin Altınel’den Hotel hakkında bilgiler aldılar.

hotel3

Kahramanmaraş’a gelen Turistlerin, Fuar Organizasyoncularının, sporcu takımlarının kaldığı Clarion Hotel’in sahibi Ramazan Tekinşen TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil’i kapıda karşıladı. Tekinşen Hotel’i gezdirdi ve Hotel Hakkında şu bilgileri verdi. “Kahramanmaraş’ta yıllardır büyük bir eksiklik olarak konuşulan 5 yıldızlı Hotel için 2013 yılında yatırım kararı aldık. 2013 yılında başlayan Hotel inşaatımız tamamlayarak Kahramanmaraş Halkının hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kahramanmaraş’ın en önemli ihtiyaçlarından biri, beş yıldızlı bir oteldi, bu ihtiyacı giderdiğimizi düşünüyorum. Choice Hotelleri Dünya’nın enbüyük ve en başarılı konaklama zincirlerindendir. Dünya’nın çeşitli bölgelerindeki 30`dan  fazla ülkede, Franchising Sistemiyle 6.300 otel 500.000 `den fazla odasıyla, iş ve tatil amaçlı seyahat edenlere ekonomik imkanlar sunmaktadır. Orta ölçekli ve lüks segmentlerde’ de yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Bu itibarla Selra Turizm olarak bugün açılışını yaptığımız 5 Yıldızlı Hotelimizde  iş ve tatil amaçlı seyahat edenleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Kahramanmaraş için sosyal bir proje olarak gördüğümüz tesisimiz ilimiz turizmine büyük katkı sağlayacaktır. 6 milyon dolara mal olan otelimizde, mimari olarak abartıya kaçmayan modern bir tarzı ve hafif klasik bir üslubun harmanı benimsedik. Hotelimizde 115 standart oda, 3 normal oda 1 King Suite ,1 Engelli oda  toplam 120 oda 250 yatak kapasite mevcut. 2100 metrekarelik arazi üzerine inşa edilen otelimizde 8000 metre kapalı alanına ek olarak açık ve kapalı otopark alanımız bulunuyor. 5 yıldızlı Clarion Hotelimizde yok yok. Özellikle tercihimiz İş dünyasının ihtiyaçlarına ve misafirlerine huzur sunabilecek şekilde otelimizi tasarlamak olmuştur. Bu tesisimiz Kahramanmaraşlılar için” dedi.

Hotel5

TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil ise; “Kahramanmaraş için büyük bir eksikti. Ben Bu yatırımı gerçekleştiren Ramazan Tekinşen Bey’e çok teşekkür ediyorum. Kahramanmaraş Turizm alanında büyük hizmetler almaya başladı.  Bu gelişmelere paralel olarak Kahramanmaraş’ta 5 yıldızlı Hotel’in hizmete girmesi çok önemli. İnsanlar bir ile gittiğinde en iyi hizmeti alabilecekleri Hotel’ler aramakta. Hotel’imiz çok güzel olmuş. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Kahramanmaraş sadece ekonomik sektörlerde değil, sosyal  ve kültürel alanlarda da kendini aşan ve sürekli yatırımların yapılmaya devem ettiği bir il. Bir ildeki konaklama kalitesi arttıkça ilimize gelen sayısında da artış olur.   Bakanımızla, Milletvekillerimizle, Belediye Başkanımızla, İl ve ilçe teşkilatlarımızla hepimiz uyum içerisinde çalışıyoruz. Kahramanmaraş’a bir şeyler kazandırmak için herkes elinden geleni yapıyor. Kahramanmaraş’ı önümüzdeki yıllarda çok güzel günler bekliyor” dedi.

hotel dugun

Daha sonra Adıyaman’a geçen TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil ve beraberindekiler Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun oğlu Talha Kutlu’nun düğününe katıldılar.  Genç çiftin düğün törenine Pakdil’in yanısıra  eski bakanlardan Hüseyin Çelik, Atilla Koç ile çok sayıda milletvekili, belediye başkanı, vali ve vatandaşlar katıldı.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co