TPB Başkanı Pakdil, Başkan Aydın’ı ziyaret etti

TPB Başkanı Pakdil, Başkan Aydın’ı ziyaret etti

Türk Parlamenterle Birliği (TPB) Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil ve AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’ı makamında ziyaret etti.

gok

Pakdil, ziyarette yaptığı konuşmada, “AK Partinin şiarı, hiçbir ayrım gözetmeksizin ‘halka hizmet, hakka hizmettir’ düsturu ile çalışmaktır” dedi.

Belediye Başkanı Aydın’ın ekibiyle birlikte bunu gerçekleştireceğine inandığını belirten Pakdil, şunları kaydetti:

“AK Parti 30 Mart yerel seçimlerinden de zaferle çıktı ve seçimler geride kaldı. Şuanda bütün insanlarımız hizmet bekliyor. Seçimler sırasında ifade ettiğimiz gibi partimize oy versin ya da vermesin tüm insanlara hizmet etmek bizim şiarımızdır. İlçe merkezimize ve mahallerimize hizmet götürmek için belediye başkanımız ekibiyle birlikte gece gündüz çalışıyor ve çalışmaya da devam edecektir. Bizlerde her türlü desteği kendilerine vermeye hazırız. Yapılacak olan yatırımlar ve hizmetler için de gayret göstereceğiz.”

 

Ulaşım, eğitim, sağlık ve iletişim alanlarında yapılan hizmetlerin devam edeceğini vurgulayan Pakdil, “Büyükşehirle kurulan yeni yönetim şekliyle birlikte vatandaşın beş yılın sonunda çok farkı ve güzel bir Göksun bulacağına canı gönülden inandığını kaydetti.

 

Malatya Milletvekili Öz ise yaptığı konuşmada, 30 Mart 2014 seçimlerinin sadece belediye başkanlığı seçimi olmadığını söyledi.

 

Öz, şunları kaydetti:

 

“Türkiye üzerinde oyunlar oynamak isteyen iç ve dış mihrakların ortaklaşa bir şekilde hareket ettiği ve siyasi iktidarı yok etme noktasında farklı bir proje sergilenmek istendi. Böyle bir ortamda başarılı bir çalışma ortaya koyan Belediye başkanımız, Göksun’u milli iradenin tecelli ettiği bir belediye olarak kazanmış oldular. Kendilerine teşekkür ediyorum. Halkın dertleriyle dertleneceklerine ve gerekli özveriyi göstereceklerine inanıyorum.”

 

Belediye Başkanı Aydın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Göksun’u ve Göksunluyu hak ettiği hizmet ve yatırımlarla buluşturmak için gayret göstereceğini kaydetti.

 

Ziyarette, AK Parti Göksun İlçe Başkanı Mehmet Akif Bolat, Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Özbeyler, Selim Yağmur, İsa Kenger, Oktay Sağlam ve Selim Sağır ile bazı partililerde yer aldı.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co