Toyota  Hilux’ın gücünü test etmeye var mısın?

Toyota  Hilux’ın gücünü test etmeye var mısın?

Toyota  Hilux’ın gücünü test etmeye var mısın?

toyota6

Toyota Plaza Toymar’ın “Hilux’ın gücünü test etmeye var mısın?” sloganı Plaza önünde kurdurduğu eğimli ve engelli rampalarla Hilux sevenlerine Hilux’ın gücünü test etme imkanı sundu.

toyota5

28-29 Eylül Tarihlerinde uzman sürücüleri ile Toyota Plaza Toymar önüne kurdurduğu test alanını ve rampalarda inişli, çıkışlı ve engelli arazi koşullarındaymış gibi Hilux’ın gücünü gelen müşterilerine gösterdi.

toyota2

Hilux’ın gücünü test etmeye gelen müşteriler hem adrenalin yaşadılar hem de Toyota Hilux’la engelli ve zor arazi şartlarında nasıl gidileceğini ve aracın özelliklerini canlı olarak izlediler. Araçta yok yok. Hilux’a binen müşteriler yok böyle bir araç, bir çok özellik var. Bu özellikleri ilk defa gördüm. Harika bir şey, heyecan en üst düzeyde. Tekerler havada kalsa bile araç yan yatmıyor. Otomatik olarak dengeyi sağlıyor. Yine aracımız bir tekeri boşluğa ya da çamura saplandığında oradaki gücü diğer tekere verip hemen aracı yerinden çıkarıyor. En güzeli aracın bütün kontrolünü sağlaması. Biz çok beğendik. Herkesin bu aracı test etmesi gerekir dediler.

toyota

Yeni Toyota Hilux. 1968’de piyasaya sürüldüğünden bu yana, bir simge haline gelmiş bu pick-up gittiği her yerde iz bırakıyor. Yeniden tasarlanan şasi ve gövde yapısı dayanıklılık sağlarken, çarpıcı yeni tasarımı, yüksek kaliteli iç mekan, üst seviye sürüş konforu ve son derece geliştirilen off-road özellikleriyle yeni Toyota Hilux pick-up’ta gelinen son nokta. Yeni Hilux işinizde sıkı bir ortak, özel hayatınızda ise çılgın bir dost.

toyota4

Bu mükemmel aracı test etmek isteyenler bu gün akşama kadar Toyota Plaza Toymar’ a giderek Hilux’ın gücünü test etmelisiniz.

toyota1

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co