TOBB’dan Hanifi Öksüz’e şeref belgesi

TOBB’dan Hanifi Öksüz’e şeref belgesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 71. Genel Kurulu, 1-2 Mayıs’ta Ankara’da yapılacak. TOBB bünyesinde 10. yılını dolduran Genel Kurulu delegelerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından şeref belgesi verilecek. Bu kapsamda, KMTSO Meclis Başkanı M. Hanifi Öksüz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 71. Genel Kurulu’nda şeref ödülü alacak.

81 vilayetten TOBB delegelerinin Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte 1 Mayıs’ta Anıtkabir ziyaretiyle başlayacak. Genel Kurul, öğleden sonra TOBB delegeliğinde 10 yılı dolduran üyelere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek Hizmet Şeref Belgesi ve plaket töreniyle devam edecek.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO)  Meclis Başkanı Hanifi Öksüz, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Haluk Tezcan ile Meclis üyeleri Ahmet Taşpınar ve Hüseyin Uğur’un yanı sıra Bayındır Ticaret Odası Başkanı Adnan İnanır, Tire Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Çapkınoğlu, Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral ile İzmir Ticaret Borsası Meclis Üyesi Salih Nejat İblar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı törende TOBB Hizmet Şeref Belgesi ve plaket alacak isimler olacak.

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU HİTAP EDECEK

2 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek 71. Genel Kurul Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek. Başbakan Davutoğlu’nun TOBB delegelerine hitap edeceği Genel Kurula CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılarak bir konuşma yapacak.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co