Stilislik Sergisi açıldı..

Stilislik Sergisi açıldı..

Stilislik Sergisi açıldı..
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin meslek edindirme kursları kapsamında düzenlediği Stilistlik-Moda Tasarımı Kursu dönem sonu sergisi açıldı.

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen serginin açılışında kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Dairesi Başkanvekili Fetih Yanardağ: “Büyükşehir Belediyemizin Meslek edindirme kursları kapsamında düzenlediği 8 aylık kurs döneminin bugün sonuncusunun serisini açıyoruz. Açtığımız bu kurslarımıza yoğun bir katılım oldu ve bundan da Büyükşehir Belediyesi olarak oldukça memnun olduk. Bu kurslarımızın devamı mahiyetinde yaz dönemini de insanlarımızın boş geçirmemeleri adına yeni kurs kayıtlarımız başladı.

Yaz aylarını boş geçirmek istemeyen ve bir şeyler öğrenerek değerlendirmek isteyen Kahramanmaraşlı hemşehrilerimize yardımcı olmak adına bu kurslarımız da Eylül ayına kadar devam edecek. Eylül ayında da yaz kurslarımızın dönem sonu sergilerinin açılışını yapacağız. BU sergi açılışlarının ardından da Eylül ayında tekrar kurslarımızın kayıtları başlayacak.

Ben burada bu kurslarımızı düzenlememizde desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç Beye, kurslarımıza ilgi göstererek katılan Kahramanmaraş halkına sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Kurslara katılan tüm kursiyerlerimize de başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından sergilenen ürünler gezildi ve sonrasında kursiyerlere katılım belgeleri takdim edildi.

Kursta çuvaldan ve tuvalet kâğıdından yapılan iki elbise ise ilgi odağı oldu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co