Ticaret Lisesi Mezunları Pilav Günü etkinliğinde buluşuyor

Ticaret Lisesi Mezunları Pilav Günü etkinliğinde buluşuyor

Kahramanmaraş Ticaret Lisesi Mezunları Pilav Günü etkinliği tertip Komitesi Başkanı Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Ahmet Karacan tertip komitesi üyeleri ile bir araya geldi ve hazırlıklar hakkında bilgi verdi.

ticc

Ticaret Lisesi’nin Kuruluşunun 50. Yılı münasebetiyle Okuldan mezun olanları buluşturmak için Pilav günü etkinliği düzenleyen Komite üyeleri dün bir araya gelerek çalışmaları hızlandırdılar.

Tertip Komitesinde Başkanı Ahmet Karacan,  Başkan Yardımcısı Kayhan Çetin, Komite Basın Sözcüsü Fatih Kaygusuz, Halkla İlişkiler Ayşe Karacan, Üyeler Kapalıçarşı Esnafları Dernek Başkanı Mutlu Bolat, Aksu Tv Kameramanı Murat Eğridağ,  Gazeteci Niyazi Kara, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Gülten Çam bulunuyor.

Ahmet Karacan

Komite Adına bir açıklama yapan Başkan Ahmet Karacan; “Kahramanmaraş Ticaret Meslek Lisesi’nin 50. Yılı nedeniyle okul mezunları olarak 50. Yılda arkadaşlarla bir araya gelelim. Kaynaşalım, tanışalım diye Ticaret Lisesi Mezunları 1. Pilav Etkinliği Günü düzenleyeceğiz. Birliktelik olsun, güç birliğimiz olsun ve her şeyden önemlisi kalıcı dostluklar ve arkadaşlıklarımız olsun düşüncesiyle böyle bir etkinlik düşündük.  Burada Okul Müdürümüzün ve mezun arkadaşlarımızın katkısı oluyor. Sponsor firmamız   DoCotton Group’ tur. Kendileri bizim etkinliğimize destek olmaktadır.  Burada Muhasebe Müdürü olan aynı zamanda da Komite Başkan Yardımcımız olan Kayhan Çetin Bey’e teşekkür ediyoruz.

tic1

18 Mayıs 2014 Pazar Günü Ticaret Meslek Lisesi Okul Bahçesi’nde saat: 12.00 de Pilav Günü etkinliğimiz başlayacak. Amacımız   arkadaşlarımızla hasretlerimizi gidermek, eski günleri hatırlamak, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerimizi paylaşmak. Kahramanmaraş için bir şeyler yapabilmek. Pilav Günü etkinliğimizde bizleri okutan ve büyük emekleri bulunan öğretmenlerimizle bir araya geleceğiz. Vefat eden öğretmenlerimizin ruhlarına Fatiha okuyacağız ve, hasta olanlara acil şifalar dileyeceğiz. Pilav Günümüze, Başta Kahramanmaraş Milletvekillerimiz, Kahramanmaraş Valimiz Sayın Şükrü Kocatepe, Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç, Onikişubat  Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Siyasi Parti Temsilcilerimiz, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın Müdürlerini, Sivil toplum örgütleri temsilcilerini, Ticaret Lisesi Mezunlarını eşleri ile etkinliğimize davet ediyoruz.

tic

Pilav günümüzde arkadaşlarımızla fikir alışverişinde bulunacağız. Gerekirse Dernek kurma faaliyetlerimize başlayacağız” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co