TGF Başkanlar Kurulu Adana da Toplanıyor

TGF Başkanlar Kurulu Adana da Toplanıyor

Gazeteciler Cemiyetleri Başkanları Adana’ya gelmeye başladı.

TGF Başkanlar Kurulu Adana da Toplanıyor

 

ADANA / TGF 53.Başkanlar Konseyi Toplantısı, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde 14-16 Temmuz tarihlerinde Adana’da yapılacağı açıklandı.

Türkiye’nin dört bir yanından Adana’ya gelmeye başlayan Gazeteciler Cemiyet Başkanları

Adana da 3 gün dolu dolu bir gün geçirecekler..

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti başkanı Cafer Esendemir : Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun, Anadolu basınının bir araya gelmesini sağlayan geleneksel Başkanlar Konseyi toplantılarının  53′üncüsü bugün (14.07.2017) Adana’da start alıyor.

Büyük Sürmeli Oteli’nde, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan organizasyona ülke genelinden, 150′ye yakın katılımın olacağı belirtilirken, gazeteciler mesleki sorunlarını tartışıp, çözüm yolları arayacaklar.

16 Temmuz Pazar Günü’ne kadar devam edecek etkinlikte Adana ve çevresindeki tarihi ve turistik bölgeleri de, aynı kapsamda yapılacak kültür gezileriyle tanıyacak olan TGF Gazeteci Kafilesi’nin, organizasyonun sonunda en güzel Çukurova izlenimleriyle dönmeleri hedefleniyor.

TGF Yönetim Kurulu Toplantısı ile Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Yönetim Kurulu toplantılarının da yapılacağını

belirten, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir, ” Üç gün sürecek organizasyonumuzda bölgemizde tam anlamıyla bir Anadolu rüzgarı esecek. Meslektaşlarımızın gazetecilikle ilgili sorunlarını da konuşup değerlendirebileceği fırsatın da olacağı faaliyetimizin verimli geçeceğine ve yararlı sonuçlar ortaya çıkaracağına gönülden inanıyorum” dedi.

TGF 53. Başkanlar Konseyi Etkinlikleri kapsamında, 15 Temmuz hain darbe girişimi ile ilgili olarak bir Basın Sergisi izlenime açılırken, Ceyhan Gazeteciler Cemiyet binasının açılış töreni de gerçekleştirilecek.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co