Tezhip, Minyatür ve Çini Sergisi açıldı

Tezhip, Minyatür ve Çini Sergisi açıldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen meslek edindirme kurslarının dönem sonu sergileri açıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Meslek Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından kursiyerlere verilen 8 aylık tezhip, minyatür ve çini kurslarının ardından kursiyerlerin yaptığı ürünler sergilendi.

Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda açılan sergiye Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Muharrem Erantepli, Şube müdürleri ve kursiyerler katıldı.

Kursun açılışında kısa bir açıklama yapan Başkanvekili Erantepli: “Büyükşehir Belediyemizin Eylül ayından bu yana düzenlediği meslek edindirme kursları kapsamında kursiyer arkadaşlarımızın hazırladığı bu sergi, onların kurslarda kazandıkları bilgi ve becerilerini gösterme bakımından çok önemli buluyorum. Emeği geçen herkese başta hocaları olmak üzere herkese teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

Serginin açılışının ardından ürünler davetliler tarafından tek tek gezilerek incelendi. Açılış sonrası Kursiyerlere sertifikaları verildi.

sergi (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co