TESPİTLER VE TEŞHİSLER

TESPİTLER VE TEŞHİSLER

Kahramanmaraş’ta vatan nöbetinde 18. Gündeyiz. Yıllardır yönetim kurulu üyeliğini de yaptığımız Eğitim Bir’sen üyeleri, halkımız, sivil toplum örgütleri, partililer herkes oradı. Kent Meydanı tamamen dolu, Aksu Tv canlı yayın yapıyor. Sahnede hoca efendiler  Kur’an okuyup, dua ediyor. Sonra değerli hocamız, hocaların hocası Hüseyin Bahar eşliğinde eller semaya açılıyor…

 Peki bu FETO nasıl bir gurup ve liderleri nasıl bir ‘insan!’?

Yazar Fehmi Koru’nun dünkü yazısından sizlere önemli bir kesit ile yazıma başlamak istiyorum ki tamamını okumanızı tavsiye ederim. Koru biliyorsunuz uzun yıllar Zaman Gazetesinin başyazarlığını yapmıştır. Yazsıının bir bölümünde;  Fethullah Gülen ile hatıralarından bahsedersen; “İki gün önce CNN’den Fareed Zakaria’ya ve iki haftadır değişik TV’ler ve gazetelere beyanet veren,(FETO lideri için) “Benim bu darbe girişimiyle hiçbir ilişkim yok” açıklaması ile, 17 Aralık’ta ilki sahneye konmuş hükümeti hedefleyen girişim sonrası bana söylenen “Bizim bunlarla bir alâkamız yok Fehmi Bey” inkârı arasında bir akrabalık bağı kurabiliyorum bugün…Galiba kendisini inandırıyor (yalanlarına)Fethullah Gülen, inkârı ona ‘yalanmış’ gibi gelmiyor…

Koru devam ediyor; “Görüştüğümüz odada konuştuklarımızın bir tanığı daha olmasına rağmen, Pensilvanya’daki görüşmemizin benim dilimden anlatımına, arkamdan “Öyle olmadı, saptırmış” demişse, onun da sebebi bu.

Tabii, eğer ona yakın kişi, o öyle demediği halde, “Dedi” yalanını kendisi uydurmadıysa…”

(Fehmi Koru 3 Ağustos 2016)”

 Dikkat edin Sayın Koru burada önemli iki tespit yapıyor. Gülen’in inkarcı ve yalancı. Tam bir hastalıklı kişilik değil mi?

EN DOĞRU TEŞHİS

Bir başka tespite geçiyorum; “Ankara’da toplanan Din Şurası’na katılan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da FETÖ’nün İslam’ın ilk günlerinden itibaren İslam dünyasının en aşağılık ihanet hareketi olduğunu söyleyerek sözlerine şöyle devam etti;

“Bunlar sadece kendi cemaatlerinin içindekileri mümin gördüğünü biliyoruz. Bunlar Müslümanların birliği fikrini ortadan kaldırarak sadece kendi cemaatlerini öne çıkarmışlardır. Yıllarca Müslümanları cami bütünlüğü içinden çıkarmayı da ne yazık ki başarmışlardır. Bunlar modern bir masonluk teşkilatı gibi ortaya çıkmışlardır. Bunlar firavunlaştılar, yaptıkları sorgulamadan uzaktır. “

Buradaki teşhiste ne var, ihanet ve modern masonluk

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI

Diyanet İşleri Başkanımız Mehmet Görmez hocamız ise aynı toplantının açılış konuşmasında “Örgüt elebaşlarını imam, kendisini de kainat imamı olarak gören bu kişiyi din alimi olarak görmek mümkün değildir. Bir gecede masum insanları katleten bu örgütün ne insanlıkla ne de İslam’la bir ilişkisi olamaz. ” dedi.

Hocamız ne diyor, bu adam din alimi olamaz.

BU TESPİTLERİ DOĞRULAMAK ADINA

Sanmayın ki, yazılarımı birkaç köşe yazısı ya da kitaba dayandırarak yazıyorum,  hayır. Bir çok eser okuduktan sonra tespitlerimi yazıyorum.

Darbe öncesi ve sonrasında yapılan araştırmalarda  GÜLEN-GÜLEK(mason) VE FULLER(masonların ABD işbirlikcisi)  işbirliğini, Yeni Dünya Düzeni kapsamında  ABD-İNGİLTERE VE İSRAİL’İN onayı ile bölgemizdeki YEŞİL KUŞAK PROJESİ’nin üçlü çetesinin ne hainlikler yaptıklarını biliyoruz.

 Evet Cumhurbaşkanımızın dediği gibi “ Hala o şarlatana” inananlar başlarına gelecekleri baştan kabul etmeleri gerekiyor.

Görmediniz mi? Bu adam ihanet içindi, darbeci, riyakar, münafık, aklına ve iradesini satmış, ruhsal sorunlar yaşayan bir kişi.

Amerikan İslam’ı”nın bir misyoneri olan Gülen hepimizi aldattı, en zeki çocuklarımızın enerjisini  kendi sapık emelleri doğrultusunda kullandı.  Sorgulayanları ‘hizmetten’ atıverdiler.  Şimdi her insanımız bu vatan hainlerine karşı dikkatli olmalı, artık yanılgıdan dönülmeli. Bunu vatan adına yapmalı, vatansızlara kulak asmamalı.

FBI ajanı  Williams O’nun için diyor ki; “ CIA uzun yıllar Gülen’i destekledi,  O  “Dünya üzerindeki en tehlikeli İslamcıdır(nasıl islamcı ise) Hadi kalın sağlıcakla.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co