“Terörün üstesinden geleceğiz

“Terörün üstesinden geleceğiz

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek

“Terörün üstesinden geleceğiz

ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, İstanbul’da gerçekleştirilen terör saldırılarına ilişkin, “Millet olarak terörün ve bu terörü destekleyenlerin üstesinden geleceğiz” dedi.

Başkan Mahçiçek, 38 şehit verdiğimiz, 155 vatandaşımızın yaralandığı İstanbul’daki terör saldırılarını yayımladığı kınama mesajı ile lanetledi. Hain saldırıda Kahramanmaraşlı Ahmet Dokuyucu’nun şehit olduğunu, Afşinli Komiser Yardımcısı Serkan Baki’nin de yaralandığını anımsatan Başkan Mahçiçek, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülke olarak acımız çok büyük. Öncelikle şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin kederli ailelerinin ve milletimizin başı sağ olsun.

Bu alçakça saldırıyı gerçekleştirenler şunu iyi bilmeliler. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi, bu millete asla diz çöktüremeyecekler ve bu vatanı bölemeyecekler. Ülke ve millet olarak gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında bu mücadelemiz tek bir terörist kalmayıncaya kadar sürecektir. Evet, verdiğimiz şehitler yüreğimizi yakıyor. Ancak bu vatan evlatlarının kanlarının yerde kalmayacağını biliyoruz. Ülkemiz ve milletimiz için cansiperane çarpışan güvenlik güçlerimiz bu hesabı muhakkak soracaktır. Zaferin sadece inananların olacağına inanan bizler, millet olarak terörün ve bu terörü destekleyenlerin üstesinden geleceğiz.

Bir kez daha milletimize başsağlığı diliyorum. İdrak ettiğimiz Mevlid Kandili hürmetine yaralılarımıza acil şifalar niyaz ediyorum.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co