Terör ve Para

Terör ve Para

Hasta var diye çağırdıkları ambulansları yakan, tarayan, zarar veren terör örgütüne, o yörenin halkı sahip çıkıyorsa !.. burada durup biraz düşünmemiz gerekir..!

Kimsenin sesi çıkmadığına göre durum bunu gösteriyor.. o zaman sen devlet olarak gerekeni yapacaksın !.. T.C. Devletinin var olduğunu artık görmemiz gerekiyor..

Trafik kazası var diyerek polisi çağırıp : Polis Şehit ediyorlarsa o zaman sen gerekeni yapacaksın devletin var olduğunu göstereceksin !.. neredesin benim devletim nerede ?

İstanbul orta yerinde : Yüzü maskeli elinde silahlar yürüyüş yapıyorsa o zaman halk devleti sorgulamaya başlar.. Devlet neredesin ? Polis , Asker şehit ediliyorsa bizde hey devlet neredesin ? diye soruyoruz !.. devletimizi görmek istiyoruz..

Önceki günde yazdım: Almanya da polise taş atan kişi vurularak öldürülüyor, bizde Gazi Mahallesinde Polisi vuran kişi kahraman oluyor ? burada bir tezat var ! .. devlet neredesin ?

ABD hamile bir kadın: Polis dur diyor durmadığı için vuruyor !

Bizde ise : Terör örgütü polis vuruyor.. yakıp yıkıyor, ortada devlet yok !..

7 Haziran 2015 seçimlerinden sonra : Hükümetin gücünü kaybetmesi ve Terör örgütü yandaşlarının şımarması ile 241 silahlı eylem gerçekleşti..

Arajman kuralları gereği Suriye den gelen bir mermini yerine 10 mermi atıyoruz, peki içerde devlette karşı 241 defa eylem yapan bölücü örgüt’e ne yapıyoruz ? terör örgütü arajman kuralları yok mu ?

Kavga eden kişileri ayırmaya çalışan polis : Kava ettiklerini belirten kişiler tarafından defaatle bıçaklanarak şehit ediliyor, devlet neredesin ? “ kavga da bir oyun !”

Her gün şehit haberi ve göz yaşı

Bu milletin de bir sabrı var !.. ama devlet diyor..

Güneydoğu halkı : vatanına sahip çıkmalı terörü içinde barındırmamalı.. devletin yanında yer almalı, bir gün çok geç olabilir aksi halde !..

Devlet Güneydoğu da ki Elektrikleri keserse, Sağlık hizmetini kapatırsa, bankacılık faaliyetlerine son varise, Eğitim faaliyetlerini durdurtsa , öyle sanıyorum, Güneydoğu halkı bunun bedelini ödeyemeziz !

Güneydoğu halkı : kendine çeki düzen vermeli, Polisini, askerini, hakimini, savcısını, öğretmenini, sağlık ekiplerini korumalı.. kısaca kendine hizmet etmeye gelen kamu görevlilerine sahip çıkmalıdır.. terörün yanında değil devletin yanında yer almalı..

Başta söyledim ya : Terör ve Para diye..

Ekonomi güveni sever, para güven ortamını sever aksi halde kaçıp gider, Türkiye huzur ve güveni ne pahasına olursa olsun yakalaması gerekiyor..

TCK yeniden gözden geçirilmeli, İç Güvenlik Yasasına ilave yapılmalı.. Devlet yasası olmalı, Türkiye Cumhuriyeti devletinin kırmızı çizgisi olmalı !..

Kavgayı ayıran Polisi bıçaklayarak öldürüyorlar.. “evlere şenlik !”

Gazi mahallesinde tavuk vurur gibi polis vuruyorlar..

7 Haziran 2015 gününden bu yana PKK tam 241 silahlı eylem gerçekleştiriyor..

Sözüm ona: kimin vekili ise “PKK gücünü dest etmeyin, sizi tükürüklerimizle boğarız !” diyor.. devlette kafa tutuyor, Savcı hakimler ise görevini yapmıyor.. burada bir tezat var..!

Bakın : iyi kötü , güzel çirkin, devlet herkese gerekli bir unsurdur.

Devleti kayıp edersek : Suriye gibi oluruz !

Devlette sahip çıkmamız gerekiyor !

1919 da ki gibi yeniden savaşmak gerekiyorsa yeniden savaşarak bu vatan toprakları için can vermemiz gerekiyorsa biz hazırız.. bin kere vere biliriz..

Devletin eksikleri olabilir, bunu düzeltecek olan Türk milletinin seçmiş olduğu milletvekilleridir.. PKK vekilleri değil !..

Terör örgütleri şunu unutuyorlar: “ Türk milleti, Suriyeli değil, arap hiç değil, gerektiğinde kazma kürekle bile savaşarak vatanını her zaman korumasını bilir..

Her Türk asker doğar ve asker olarak ölür !

Biz asker ocağına : Peygamber ocağı demiş ve öyle kabul eden bir milletiz..

1919 unutmasınlar, yakın tarihimizi bir daha okusunlar, o gün yedi düvene kafa tutan, Çanakkale de 250 bin şehit vererek vatanını koruyan milletimiz, gerektiğini de devletinin yanında yer alarak bölücü örgütle top yekun savaşa girerek Güneydoğu ve Türkiye den tamamını temizler..

Biz vatanımız ve dinimiz için şehit oluruz, onlar ise köpek gibi ölürler aradaki fark bu..!

1920 de Maraş’tan nasıl Fransızları çıkardık, Antep’den, Adana dan, Erzurum dan, İzmir den nasıl Yunan’ı denize döktükse bugünden bunu yapacak güçteyiz..

Milletin önünde kimse duramaz: Türkiye Cumhuriyeti devleti dimdik ayakta ve arkasında da millet var.. biz devletimizle yürümeye hazırız ! işaret bekliyoruz..

Türk Milleti bir gün Askerlik şubeleri önüne yığılırsa : o zaman kaçacak yer arayın !..

3.5 çapulcuya Türkiye Cumhuriyeti pabuç bırakacak değildir. Ama terör örgütü yanında olan sözde vekil ve partisine de artık savcılarımızda bir dava açmalılar, hukuk devleti olduğumuzu göstermeliyiz..

Sözün özü : Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşıyım, ülkemi ve topraklarımı seviyorum, “Vatan sevgisi imandandır,” hadisi şerifine uygun olarak vatanımı seviyorum diyen herkes vatanına sahip çıkmak zorunda ve ülkemizde huzur ve güven olmak zorunda, çünkü para ve ekonomi güven ortamını sever..!

İyi günler

Bu yazı için bir yorum yazın

“Terör ve Para” için bir cevap

  1. Erdal dedi ki:

    Doğru tesbitlerle dolu makalene hak vermemek elde değil.Çok haklısın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co