Terör Tahakküm Kuramaz

Terör Tahakküm Kuramaz

İhlas Vakfı İcra kurulu üyesi Av. Hamza Akbulut : Türkiye de terör örgütlerinin millete tahakküm kuramayacağını” söyledi.

Pazar gününden bu yana devam eden terör saldırıları ve en son Iğdır da sınır kapısına giden polislere yapılan terör saldırısını kınayan İhlas Vakfı terörü lanetledi.

TERÖR ÖRGÜTLERİ, MİLLETE TAHAKKÜM KURAMAZ

Hamza Akbulut: Terör haberleri günlerdir ülke gündemini meşgul etmektedir. En son 06 Eylül 2015 günü Dağlıca-Yüksekova yolunun mayın ve patlayıcılardan temizlenerek ulaşıma açılması esnasında yola döşenen patlayıcıların patlatılması sonucu askerlerimiz hayatını kaybetmiş ve yaralananlar olmuştur. Bütün terör faaliyetlerini nefretle kınıyor ve lanetliyoruz. Çözüm sürecini istismar ederek, terörü politika haline getirenleri ve çanak tutanları da ayni nefretle kınıyor ve lanetliyoruz.

Akbulut: “ Güçlü devlet geleneğimiz, milletimizin inanç ve sağduyusu ile terör örgütlerini kullanan dış güç odakları hedeflerine ulaşamayacaktır. Barış, kardeşlik gibi insanlığın ortak vicdanını temsil eden erdemlerin arkasına gizlenerek, kan döken, cana kıyan terör örgütleri, bu millet üstünde kendi ideolojik sınıf tahakkümünü asla kuramayacaklardır. Terörle hiç bir yere ulaşılamaz. Barış ve kardeşliğin tesisi için başlatılan süreci destekliyoruz.

Son yıllarda milletimizin kazanımlarından rahatsız olan, gelişmemizi önlemek isteyen düşmanlar, içimizdeki hainleri ve terörü kullanarak Türkiye ile çatışmaktadırlar.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve milletimiz kendine yönelen tehlikenin ve düşmanlarının farkında olup, bertaraf edecek güce ve imkanlara da sahiptir.

Milletimiz terör belasına hukuk çerçevesinde son verecek ve bu mücadeleden güçlü olarak çıkacaktır.

Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı olarak, ülkesi için can veren tüm şehitlerimizi rahmetle yad ediyor, yüce milletimize metanet ve sabır diliyoruz.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co