Terör saldırısını şiddetle kınıyoruz

Terör saldırısını şiddetle kınıyoruz

Terör saldırısını şiddetle kınıyoruz

İSTANBUL/ tümsiad Genel Başkanı Yaşar Doğan, insanlığı yok etmeye yönelik terör saldırısını şiddetle kınıyorum,” dedi.

TÜMSİAD Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkanı Yaşar Doğan : “7 Haziran Salı günü İstanbul Vezneciler’de sabah saatlerinde meydana gelen ve Çevik Kuvvet’i hedef alan terör saldırısını şiddetle kınıyoruz.

Türkiye’nin huzur ve istikrarını bozmaya çalışanlar hain oyunlarına devam ediyorlar. Polis, sivil demeden alçakça canlara kıyan bu canilere en güzel cevabı; mübarek Ramazan ayında birlik ve beraberliğimizi koruyup, birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlenerek vereceğiz.

Unutulmasın ki bu hainler daha önce de Türkiye’nin istikrarlı yükselişine engel olmayı denediler; ancak başarılı olamadılar. Kimse milletimizin sabrını daha fazla sınamaya kalkmasın. Millet olarak en zor, en karanlık günlerden bile her zaman birlik olarak güçlenerek çıktık ve bundan sonra da böyle çıkacağız. İçerdeki ve dışardaki terör grupları ve destekçilerine inat Türkiye, kaosa sürüklenen bir ülke olmayacak. Bilsinler ki bizleri korkutamayacaklar ve her zaman karşılarında güçlü bir iradeyi bulacaklar.

Bu elim saldırıda, yaşamını yitiren polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz.

Hepimizin başı sağ olsun.

Yaşar Doğan

Yaşar Doğan

TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği)

Genel Başkanı

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co