“TERÖR” AYDINLIK DÜŞMANI…

“TERÖR” AYDINLIK DÜŞMANI…

Terör örgütlerinin işi karanlıklarda yuvalanmak. Aydınlık isteyen güllük, gülistanlık bir hayatı yaşamak isteyen insanların hayallerini söndürmek ocaklara ateş düşürmek, anaların yüreğine kor ateşi bırakmaktır…

Çağlayan adliyesinde yine terör kirli emelleri ile sahneye çıktı. Cumhuriyet savcısı M. Selim Kiraz’ı şehit ederek bir aileyi ve Türkiye’yi yasa boğdu.

Cumhuriyet savcısı M. Selim Kiraz’ı hedef seçenler bu ülkenin birliğini, dirliğini toplumsal huzuru hedef seçenler Türkiye’nin geleceğinden süper güç olma yolundaki ilerleyişinden rahatsız olan devletler, taşeron örgütlerle istedikleri sonuca gitme hayali peşindeler. Çözüm süreci ile PKK’dan faydalanamayan batılı şer güçleri DHKP-C yi kullanarak ses getirecek terör olayları ile istikrara gölge düşürmek 7 haziran seçimleri yaklaşırken kaos ortamı oluşturmak çağlayan adliyesinde ki şehit edilen savcı M. Selim Kiraz bunun somut örneğidir.

DHKP-C üyesi Zonguldak 1991 doğumlu Şafak Yayla ile Ardahan 1987 doğumlu Bahtiyar Doğruyol  güvenlik açığından faydalanan teröristler, avukat kimlikleri ile adliyeye rahatça elini kolunu sallayarak girmeleri güvenliğin tekrar gözden geçirilmesini gündeme getirdi.

Garip olan avukatların x ray’dan geçmelerinin istenmesinin tepkilere yol açması bunun kabul olamayacağını söyleyen bir grup avukatın çağlayan adliyesi önünde bu kuralı tanımayacaklarını belirterek, tepki göstermeleri ise garip ötesi garip, siz hangi akla hizmet edersiniz. Sizin güvenliğiniz için yapılan bu kurala neden karşı gelirsiniz. Anlamak mümkün değil…

Hukukçusunuz, hukuka uymayan hareket edersiniz. Yine diyorum sizin can güvenliğiniz için alınan bu kararın hangi hukuka aykırılığı var, örnek olmanız gerekirken toplum düzeninin bozulmasına hizmet ediyorsunuz. Batının sinsi oyunlarına taşeronluk yapan zihniyetlere yazıklar olsun.

Şiddetten beslenen güruh sosyal meydanında tüm imkânlarını kullanarak psikolojik baskı uygulayıp halkı isyana teşvik etme oyunlarını iyi kullanıyor terörün hedefi 7 Haziran seçimlerini engellemek. Çok dikkatli olmalıyız. Ne yaparlarsa yapsınlar şer güçlerin bu oyunu tutmayacak.

Ey! Batı ve içerdeki taşeronları Türkiye’deki seçimleri sabote etme girişiminiz başarısız olacaktır. Bu toprağın evlatları başkasının kuklası olmayacaktır. Milletin iradesine ipotek koyamayacaksınız.

Bu millet sizi de bertaraf edecektir.

Terör saldırılarına eylem deniliyor bu nasıl mantık teröriste de eylemci başka derdiniz?

Terör saldırıları düpedüz katliamdır. Katliamı yapan teröriste katildir. Bunun başka izahatı olamaz…

Hukuk çerçevesinde eylem yapın. Beyaz saray önünde onlarca eylem oluyor. Halk basın açıklamasını yapıyor sessizce dağılıyor. Ne devletin malına zarar veriyor ne yüzünü kapatıyor, nede halkın işyerine zarar veriyor. Hoşnut olmadığı durumlarda hukuksal hakkını kullanıyor…

Sizinde tepkileriniz ne zaman böyle olacak? Merak ediyorum.

Muhabbetle…

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co