Tebrikler Veysi Kaynak ‘a

Tebrikler Veysi Kaynak ‘a

Tebrikler Veysi Kaynak ‘a

Peşin Peşin söylerim !.

Hiç kimse kusura bakmasın !.. Özellikle hısımım Veysi Kaynak bey kusura bakmasın, bugün güzelliklerini yazacağım yarın da yanlışı olursa onu da yazarım !.. peşin peşin söylüyorum.. dün böyle bugün niye öyle demeyin !..

Danışmanı, dostları yanında: Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili Veysi Kaynak, Metin usta kapısında daha iftara 45 dakika var.. gelene hoş geldiniz diyor..

Gazeteci dostların ve genel olarak insanımızın şikayeti : “ İftar yemeği veren ev sahibi ortada yok! İftara yakın gelir yüz gördü lük bir selamlama ile geçer yerine oturur..

Oysa Veysi Kaynak : burada da insanlara bir ders vererek iftar yemeği veya bir davetini nasıl verileceğini nasıl olması gerektiğini, gelenleri kapıda karşılayarak gösterdi.. Bu nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum, inşallah birileri  örnek alır diyorum..

Veysi Kaynak’ı tebrik ediyoruz, Ak Partiyi özüne döndürdü !..

7 Haziran 2015 Seçimleri sonrasında:” Ak Partinin içinde derin devlet var !” diye yazmıştım..

Yine devamında ki yazılarımda :”Bir el ak partinin seçimi kayıp etmesi için çalıştı “ demiştim..

Bir başka yazımda :” Ak Parti özüne dönmeli” demiştim..

Ak Parti özüne dönmeli, birlik ve beraberlik içinde olmalı !.. ama nasıl ?

İşte Veysi Kaynak’ın iftarı programı gibi !.

Önceki Cumartesi günü akşamı: Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili Veysi Kaynak, kendine yakışanı yaparak, Ak Partiyi özüne dön derdi..

Bir defa önce şunu yazmak istiyorum: yemeğe bizleri danışmanı telefon açarak,” Sayın bakanımızın iftarı var sizleri mutlaka aramızda görmek istiyoruz,!” diye çağırdı.. en azından mail veya cep telefonu mesajı  çağırılmadık.. Bu büyük bir olay..

Karşılama : Veysi kaynak Takım elbisesi : Kravatı , davet biçimi, kapı girişinde karşılaması ile bana göre Kahramanmaraş’a örnek oldu..!

Adam iftar veya bir açılışa çağırıyor: bir telefon etme yerine, Mail veya cep telefonuna mesaj atarak yapıyor, tabi bizde bu tür davetlerin hiç birine gitmiyoruz..

Hani diyoruz ya : “ CHP’in yüzde 20 civarında , MHP’in yüzde 12, Ak Partinin yüzde 33 kemikleşmiş oyu var diye.. işte bu kemik oy böyle tutulur.. bu oyların gönlünü bu şekilde almak gerekir ki : Veysi bey bunun yaptı..

Makam kadıya mülk değil: Bugün Ak Parti il başkanı olan Metin Doğan, Peki Metin Doğan il başkanı olmadan  önce kim vardı.. bir düşünün ak partini ilk il başkanı kimdi ? evet : Rıfat Bülbül, Veysi Kaynak, Atıf Şirikci, Mustafa Sarıkaya, Fatih Mehmet Erkoç, peki yarın kim olacak Allah bilir ama.. önemli olan dün ile bugünü bir araya getirmek çok önemli Veysi Kaynak bunu yaptı , bir kere daha tebrik ediyorum.. Ak Parti il başkanları, eski vekillerimiz, hepsi bir arada aile yemeği verdi.

Birlik ve beraberlik vardı..

Kaynak: Dulkadiroğlu ilçesinde, diğer  ilçelerde bu iftar programına devam ederek, eski Ak Partilileri, ben eski kelimesini kullanmak istemiyorum: Ak partini özünü bir araya getirmeye devam edeceğini söyledi..

Güzel hareketi biz her zaman alkışlarız.. Güzel’e güzel demek gerekir..

Bana göre : Meclis deki partilerden bir cacık olmaz ! hükümet kurulamaz, MHP ve CHP ile de Ak Parti hükümeti kuramaz, erken seçim yada bir azınlık seçim hükümeti kurulacaktır.

Öyle veya böyle : Ak Parti 7 Haziran seçimleri öncesindeki hatalarından ders alarak, Şehrin marka isimlerini aday yaparak yoluna devam etmesi halinde yeniden tek başına iktidara gelecektir.

Daha önce de yazdım:” Ak Parti içindeki derin devlet, yada bir gizli el, Türkiye ‘in tamamında ki İstanbul başta, ak partinin iktidara gelmemesi için çok kötü bir milletvekilliği aday sıralaması yapılmıştır.

Bu sebeple : Ak parti 9 puan ve tek başına iktidarı elinden kaçırmıştır..

Bugün Ak Partinin özüne dönüyorum: Veysi Kaynak’ın iftar da görüştüğümüz Mille Selamet Partisinden beri gelen Ak partinin kemik oyu olan dostlar: “ Biz ak partinin bir parti ile hükümet kurmasını istemiyoruz, çünkü koalisyon dan bir şey çıkmaz , zararı bize olur en fazla 1 yıl sonra o hükümet biter diyorlar..

Bizde : Veysi Kaynak’a rakip oldum: Masa masa dostların ziyaretinde bulundum, kısa sohbetler ettik, tek konuşulan konu “Ak partinin özüne dönmesi idi..”

Veysi Kaynak ‘a teşekkür vardı.. inşallah bundan sonra da bu tür etkinlikler devam eder, veysi beyin iftarı örnek olur diye düşünüyorum..

Mesele yemek yeme meselesi değil: herkesin evinde bir kazan kaynıyor, önemli olan güler yüzle karşılama, bir elma gönül alma ki : Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili Veysi Kaynak bunu fazlası ile yaptı.

Basın ile bir araya gelmesini de gazeteci dostlar arzu ediyor, inşallah onu da yapar diye bekliyoruz..

Örnek olmasını diliyorum.

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co