Tebessüm-Der Başkanı terörü lanetledi

Tebessüm-Der Başkanı terörü lanetledi

Terör olayların artmasıyla ilgili bir basın bildirisi yayınlayan Tebessüm Eğitim Kültür Çevre ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Cevdet alperen, “Ülkemizin huzur ve tadını kaçıran terörün her türlüsüne lanet olsun.  İslamiyet’te terör yasaktır. Savaş vardır ama terör yoktur. Özellikle yasalarla yönetilen bir ülkenin huzur ve düzenini bozmak için yapılan terörizm kabul edilemez” dedi.

Tebessüm-Der Başkanı Cevdet Alperen, “PKK ve IŞID başta olmak üzere hangi isim altında ve hangi amaçla olursa olsun terör yapan bütün örgütlerin başı ezilmelidir.

Biz tarihi derinliği olan bir ülkeyiz. Bizimle tarihler boyunca birçok devletler savaştı. Hiç birine boyun eğmedik.

PKK ve IŞD terör örgütlerinin arkasında bazı devletler var. Bunlar bizimle aleni olarak savaşmaktan çekiniyorlar. Onun için maşa olarak bu terör örgütlerini kullanıyorlar. Onları destekliyorlar.

PKK, ASALA Ermeni terör örgütünün isim değiştirmiş halidir. Bunu Kürt kardeşlerimiz iyi bilmeli.  Müslüman Kürtler hiçbir zaman vatanlarına ihanet etmediler. Devletin güvenlik güçlerine başkaldırmadılar. Devlete silah sıkmadılar. Kundak da ki çocukları katletmediler. Ermeniler İstiklal savaşında kundak da ki çocukları katletti. Hamile kadınların, süngü ile karnını deşti. Şimdi aynı görevi PKK yapıyor. Onun siyasi uzantısına oy verenler de aynı suçların ortağıdır.

Şimdi hakiki Müslüman Kürtlere bir vazife düşüyor. Bunlar bu PKK Ermeni örgütüne ve onun uzantısı olan malum partiye oy vermemelidir. Onları etkisiz hale getirmeliyiz. Def olup bu topraklardan ait oldukları Ermenistan’a gitsinler.

Bu vatan topraklarında başka bir devlet kurdurtmayız. Arkalarına kimi alırlarsa alsınlar. Ecdadımızın kanı ile sulanmış bu vatan topraklarını kimseye yedirmeyiz. Bu vatan toprakları üzerinde yaşamak istiyorlarsa teröre destek vermeden yaşayabilirler. Yoksa devletin şefkatli olan eli, balyoz olarak kafalarına inecektir.

Son aylarda hızını artıran terör olaylarında şehit verdiğimiz güvenlik güçlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. Cenab-ı Allah Ailelerine sabır ihsan etsin. Milletimizin başı sağ olsun.

Millet olarak bu şuurda bekliyoruz. Terörü lanetliyoruz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

“Tebessüm-Der Başkanı terörü lanetledi” için bir cevap

  1. mehmet diyor ki:

    İyi güzel yazmışında bunları hortlatan kim oldu. 2001 de terör sıfır olmuştu. % 2.5 oyları vardı HDP’nin 14 yılda oyları % 16 oldu. Bu kadar tölarans verir ve istekleri kabul görürse böyle olur. Çözüm süğreci dendi sonunda Güneydoğu çözüldü. PKK bu gün Güneydoğu’da yol kesiyor Güneydoğulu olmayanların araçlarını yakıyor. Vergi topluyor, mahkeme kuruyor, Özerklik ilan ediyor, her gün şehitler geliyor, kimsenin sesi çıkmıyor. Hükümet Güneydoğu’da nerde?

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co