Tazeoğlu, Piazza’da okurlarıyla buluştu

Tazeoğlu, Piazza’da okurlarıyla buluştu

Son kitabı “Aşkla Kal” ile bir kez daha aşıkların duygularına tercüman oldu.

Türkiye’nin en iyi aşk romanı yazarlarından Kahraman Tazeoğlu, aşka dair tüm duyguları içinde barındıran son kitabı “Aşkla Kal”ı, Kahramanmaraşlı okurları için imzaladı.

Romanlarında ustaca kullandığı kelimelerle tüm aşıkların duygularına tercüman olan ünlü yazar Kahraman Tazeoğlu, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezleri’nde düzenlenen imza günü etkinliklerinde okurlarıyla buluştu.

OKURLARI İMZA İÇİN KUYRUK OLUŞTURDU

Kaliteli ve ferah alışveriş ortamının yanı sıra, sosyal ve kültürel etkinliklerle Şanlıurfa ve Kahramanmaraş’ın çekim merkezi haline gelen Piazza AVM’ler, aşk romanlarının ünlü yazarı Kahraman Tazeoğlu’nun imza günü etkinliklerine ev sahipliği yaptı. Ünlü yazarın okurları, kitaplarını imzalatabilmek için saatler öncesinden AVM’lere akın etti. Ünlü yazar, imza günü etkinliklerinde, kendine has tarzını devam ettirdiği yeni kitabı “Aşkla Kal”ı, okurları için imzaladı.

İmza almak için uzun kuyruk oluşturan okurlarının yoğun ilgisi karşısında mutluluğunu gizlemeyen Tazeoğlu, onlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

MÜDAVİMLERİ DE YALNIZ BIRAKMADI

Kahraman Tazeoğlu, Şanlıurfa’daki etkinlikte hoş bir sürprizle de karşılaştı. Ünlü yazarın genç bir hayranı, 2014 yılında yine Piazza’da düzenlenen imza gününde imzalattığı gömleğini tekrar getirerek, Tazeoğlu’na bir defa daha imzalattı. Ünlü yazar, tekerlekli sandalyeyle etkinlik alanına gelen, ancak kalabalık nedeniyle yaklaşamayan genç hayranının yanına giderek, kitabını imzaladı. Tazeoğlu, yakından ilgilendiği engelli okuruyla bir süre sohbet etti.

Son kitabı “Aşkla Kal”ın, genç ve güzel dalgıç bir kızın dünya rekoruna hazırlanma evresinde başından geçen trajik bir olayı ve sonrasında yaşadığı büyük aşkı anlattığını belirten Kahraman Tazeoğlu, “Aşkla Kal, benim son çocuğum. Bu kitap ile aşkın insan hayatı için ne kadar önemli olduğunun bir kere daha altını çizmek istedim” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co