Tayini çıkan garnizon komutanına veda programı

Tayini çıkan garnizon komutanına veda programı

Türkoğlu’nda iki yıl hizmet yapan ve Diyarbakır’a tayini çıkan Garnizon Komutanı Anıl Çağatay Yazıcı için veda programı kapsamında iftarı yemeği verildi.

İftar yemeğine Kaymakam Serdar Kartal, Garnizon Komutanı Anıl Çağatay Yazıcı, Türkoğlu  Belediye Başkanı Osman Okumuş, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Kurt, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Poyraz, Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcıları ve eşleri katıldı.

Veda yemeğinde konuşan Kaymakam Serdar Kartal; “Bu güzel programı organize ettiği için Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Tabi Jandarma Komutanımız iki sene boyunca ilçemizde çok güzel hizmetler yaptılar. Özellikle okullarımızın yapılmasında, hayır faaliyetlerimizin yürütülmesinde Jandarma Komutanımızın çok büyük desteğini gördük. Aynı zamanda kendisi tam bir görev ve kanun adamı, verilen talimatları en eksiksiz, en hızlı şekilde yerine getirdi. Ben bir Kaymakamı olarak kendi ile gurur duyuyorum. Hakkımızı helal ediyoruz. İnşallah görev yaptığı yerlerde de hayırlı hizmetlere vesile olur. Sağ salim de yuvasına ailesine döner. Allah ayağına taş değdirmesin diyorum.” dedi.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ise; “ Bugün hüzünlü bir veda gecesindeyiz. En sevmediğimiz gecelerden biri, ama sevdiğimiz insanlara aslında bu yemeği veriyoruz.

Güvenlik konusunda belediyemizle, kaymakamlıkla olan ilişkiler konusunda gerçekten Türkoğlu’muzda güzel hatıralar yaşadı. Ben bundan dolayı sizlere çok çok teşekkürlerimi sunuyorum. Hakkımızı helal ediyorum.

İnşallah önümüzdeki yıllarda çok güzel makamlar, çok güzel terfiler alarak gelirsiniz. Ben tekrar Türkoğlu’na yaptığınız emeklerden dolayı belediyem adına, Türkoğlu adına sizlere çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.” diyerek konuştu.

Garnizon Komutanı Anıl Çağatay Yazıcı ise konuşmasında; “Ben buradaki bütün kamu kurumundaki amirlerine sonsuz teşekkür ediyorum. Başta Sayın Kaymakamım ve Belediye Başkanım, bizden hiçbir zaman, jandarma olarak ve bireysel olarak desteğini esirgemediler. Türkoğlu’nda çok güze ve çok huzurlu iki sene geçirdim. İnşallah meslek hayatımda hep Belediye Başkanım ve Sayın Kaymakamım gibi amirlerle beraber çalışmak nasip olur.

Bizden yana da varsa hakkımız helal olsun. Sizde helal ederseniz sevinirim. Herkese çok teşekkür ediyorum.” ifade etti.

Kaymakam Serdar Kartal ve Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, iftar programı sonrasında tayini çıkan Garnizon Komutanı Anıl Çağatay Yazıcı’ya çeşitli hediyeler vererek yeni görev yerinde başarılar dilediler.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co