Tatar ve Koca ailelerinin mutlu günü

Tatar ve Koca ailelerinin mutlu günü

Onikişubat Belediye Meclis Üyesi ve Plan Bütçe Komisyon Başkanı Halil Tatar’ın kardeşi ve  Ak Parti Onikişubat İlçe Başkan Yardımcısı  Servet Tatar’ın ağabeyi,  Osman ve Lemanur Tatar’ın oğlu Uğur Tatar ile Alaaddin ve Hatice Koca’nın kızları Selma Koca düzenlenen görkemli bir düğünle evlendiler.
Kahramanmaraş Siyasetinin ve iş dünyasının önemli isimlerinin buluştuğu düğünde Uğur – Selma çiftinin Nikahını Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek kıyarken Nikah Şahitliklerini ise TBP Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, Milletvekili Dt.Sıtkı Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muharrem Erantepli ve Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay yaptılar.
düğün (6)
Liva Düğün Salonunda yapılan düğünde Tatar ve Koca aileleri gelen konuklar ile tek tek ilgilendiler. Damat ile gelinin mutlulukları gözlerinden okunurken gecede genç çift ve konuklar gönüllerince eğlendiler.
Dillere destan bir düğünle Dünya evine giren Uğur Tatar ve Selma Çifti düğünlerinde kendilerin yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiler.
Onikişubat Belediye meclis üyesi ve Plan Bütçe Komisyon Başkanı Halil Tatar ise yeni çiftin bu mutlu gününde kendilerin yalnız bırakmayan,  TPB Genel Başkanı Nevzat Pakdil, Milletvekili Dt. Sıtkı Güvenç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Siyaset ve iş Dünyasına, Kamu Kurumları Yöneticilerine, Sendika Başkanlarına ve düğünlerini onurlandıran bütün konuklara ve  Toplantı nedeniyle  Ankara’da bulunan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve Ak Parti İl Başkanı Av. Metin Doğan’a teşekkür ediyorum. Bütün dostlarımızı bu mutlu günümüzde yanımızda görmekten çok mutlu olduk.  Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

düğün (5)
Liva Düğün Salonunda yapılan düğüne TPB Genel Başkanı  ve Kahramanmaraş Milletvekili  Nevzat Pakdil,  Milletvekili Dt. Sıtkı Güvenç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muharrem Erantepli, Sağlıksen Genel Başkan Yardımcısı Mutlu Kaya, İl Sağlık Müdürü Dr. İlker Çitil, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Kamil Türkmen, Ak Parti İl Başkan Vekili Uğur Dilipak, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Ahmet Özdemir, Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Ak Parti Afşin Kadın Kolları Başkanı ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ayşe Kılıç, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci, Onikişubat Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ali Ünsal, , Baro Başkanı Av. Vahit Bağcı, Sağlıksen Kahramanmaraş Şube Başkanı Bünyamin Mutlu Demirci, Baro, eski Başkanı ve Onikişubat Belediye Meclis Üyesi Av. İsmail Kahveci, Sağlık-İş Sendikası Kahramanmaraş Şube Başkanı Murat Arifioğlu, İl Sağlık Müdür Yardımcııs Sadi Ulun, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Dr. Harun Çetin, Halk Sağlığı İl Müdür Yardımcısı Ersin Özgül, Halk Sağlığı Personel Müdürü Bayram Paksoy,  Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yavuz, Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Başkanı Abdulkadir Göğremiş, Kamu Hastaneler Birliği İdari Başkanı Mehmet Yılmaz, Onikişubat ve Dulkadiroğlu Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İl, Onikişubat İlçe, Dulkadiroğlu İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

düğün (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co