Taşcı-Bozcuk ailesinin mutlu günü

Taşcı-Bozcuk ailesinin mutlu günü

ADANA /  Kahramanmaraş’ın tanınmış doktorlarından Opr. Dr. Tufan Taşcı’nın Mimar kızı Seher Taşçı, Mimar Ali Bozcuk ile Adana da dünya evine girdi.

Opr. Dr. Tufan ve Hilal Taşçı çiftinin kızı Mimar Seher Taşçı, Adana’nın tanınmış ailelerinden Ali-Nezihe Bozcuk çiftinin oğlu Mimar Alp Bozcuk ile Adana Wedding Panorama Park’ta yapılan dillere destansı bir kır düğünü ile evlendi. Adana’da görkemli bir törenle yapılan düğün Kahramanmaraş, Adana, İstanbul ve Ankara’dan çok sayıda davetliyi bir araya getirdi.

masal-gibi-bir-dugunle-evlendiler-3

Yoğun ilgi ve katılımın olduğu düğünde genç çift alkışlar ve meşalelerle karşılandı.  Heyecanları gözlerinden okunan çift, düğün merasiminin ilk dansını birbirlerinin gözlerinin içine bakarak yaptılar. Bu mutlu gecede sevenlerinin ve dostlarının yalnız bırakmadığı Seher Taşcı ve Alp Bozcuk çiftinin mutluluğu gözlerinden okundu. Gece geç saatlere kadar devam eden düğünde yeni çifte mutlu saatler yaşatıldı. Genç çiftin düğün töreni, kelimenin tam anlamıyla muhteşem oldu. Seher ve Alp çiftinin mutluluğuna ortak olan davetliler, geç saatlere kadar genç çiftin mutluluğunu paylaştı. Mutlu gecenin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na denk gelmesi de düğünün bayram havasında geçmesini sağladı.

masal-gibi-bir-dugunle-evlendiler-4

Opr.Dr. Tufan Taşçı ikinci defa kayınbaba olurken, Taşçı ve Bozcuk aileleri akraba olmanın keyfini yaşadılar.

masal-gibi-bir-dugunle-evlendiler-1

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co