Tanır; “Sözlerimizin arkasındayız”

Tanır; “Sözlerimizin arkasındayız”
  1. Bölge Kahramanmaraş Eczacılar Odası Başkan Adayı Arzu Arık Tanır;

“Sözlerimizin arkasındayız”

 

KAHRAMANMARAŞ/ 14. Bölge Kahramanmaraş Eczacılar Odası Başkanı Adayı Arzu Arık Tanır, gazetemizi ziyaret ederek, “Verdiğimiz sözlerin arkasındayız, yapmadığımızın hesabını sorabilirler” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesine bir nezaket ziyaretinde bulunan 14. Bölge Kahramanmaraş Eczacılar Odası Başkan Adayı Arzu Arık Tanır, önceki başkan Mustafa Hüdayioğlu, Kahramanmaraş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan, genel yayın müdürü Niyazi Kara ve gazete çalışanları ile bir süre sohbet etti.

Mustafa Hüdayioğlu başkanlığındaki Eczacılar Odası yönetiminde 6 yıl genel sekreterlik görevini de yapan Arzu Arık Tanır, “Odamızı çok iyi biliyorum, bu oda yönetiminde 6 yıl görev yaptım, 23-24 Eylül Cumartesi ve Pazar günü yapılacak oda seçiminde başkan adayım , genç dinamik arkadaşlarımızla bu göreve talip oldum, Meslektaşlarımızı bizi tanıyor bizde onları tanıyoruz, vaat ve taahhütlerimizi bir kitapçık olarak yayınladık ve üyelerimizin tamamına ulaştırdım, şunu söylüyoruz yapamazsak bize hesap sorun” dedi.

Son dakikaya kadar çalışmaya devam

Ecz.Arzu Arık Tanır , “Çalışmak bizden takdir Allah’tan biz çalışıyoruz, Allah diledi ise başkanlık bize nasip olur, biz bu göreve üyelerimize hizmet etmek için talibiz. Hiç durmadan son dakika son saniye kadar eczacı meslektaşlarımız ziyaret etmeye, oylarına talip olduğumu söylemeye devam edeceğim, seçimlerimiz ülkemize, Kahramanmaraş’ımıza hayırlı olur inşallah” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co