Tatlısu Harnup Festivali sona erdi

Tatlısu Harnup Festivali sona erdi

TATLISU HARNUP FESTİVALİ SONA ERDİ.

Kuzey Kıbrıs Türkcell ana sponsorluğunda ve Final organizasyon işbirliğinde gerçekleştirilen ve 4 gün süren  festival kapsamında çeşitli kültürel, sportif ve sanatsal etkinlikler ile dolu dolu geçti.

HARNUP4

Tatlısu Belediyesinin 12. sini gerçekleştirdiği, Tatlısu Harnup Festivalinin açılışı 7 Eylül 2017’ de gerçekleşti. Açılışı Aslen Kahramanmaraş Türkoğlu İlçesi’nden olan ve 2002 yılından beri Tatlısu’da Belediye Başkanlığı yapan  Tatlısu Belediye Başkanı Hayri Orçan, meclis başkanı Sibel Siber ve Turizm ve çevre bakanı Fikri Ataoğlu yaptı.

harnup2

Final Organizasyon işbirliğiyle açılışı gerçekleşen festivalin açılış gösterilerinde, uluslararası halk dansları, yetenek sizsiniz finalistlerinden şovmen illüzyonist Enver Ertaş, Game of gölge ve Erkan & Kaan Obüs Jonglör gösterileri büyük beğeniyle izlendi.

harnup1

Açılış konuşmalarının ardından gösterilerin tamamı yer alırken, finalde Türkiye’nin ünlü rock sanatçısı Ali Altay ve ülkemizin başarılı gruplarından SOS mükemmel bir konser verdiler.

 

harnup

Tatlusu  Belediye Başkanı Hayri Orçan; “ 12. uluslararası Tatlısu Harnup Festivali bocce ve plaj güreşleri ile fıberabıkes bisiklet show,uluslararası halk dansları, şovmen illüzyonist enver ertaş, mama etiyopya akrobasinin çok güzel gösterileri ve gecenin finalinde ise kıbrıs’lı sanatçı buray’ın konseriyle başarı ile tamamlandı. Meclis üyelerime, tüm belediye çalışanlarıma, final organizasyon direktörü yıltan tozakı, ana sponsorumuz turkcell, iktisatbank ve diğer sponsorlarımız ile basınımıza teşekkür ederim” dedi.

HARNUP VE HARNUP ÜRÜNLERİNİ TANITARAK ÖN PLANA ÇIKARILMASINI HEDEFLEYEN TATLISU HARNUP FESTİVALİ’NİN 12’İNCİSİ MUHTEŞEM BURAY KONSERİ İLE SON BULDU.

Kuzey Kıbrıs Türkcell ana sponsorluğunda ve Final organizasyon işbirliğinde gerçekleştirilen ve 4 gün süren  festival kapsamında çeşitli kültürel, sportif ve sanatsal etkinlikler ile  geçti.

Festivalin son gecesinde bisiklet gösterileri, akrobasi gösterileri illizyonist gösterilerinin yanı sıra çeşitli ülkelerin folklor gösterileri ile dolu dolu geçti.  Gecenin ve de 12. Harnup Festivalinin kapanış finalini ise Kıbrısın yetiştirdiği ünlü sanatçı Buray ile gerçekleşti yaklaşık 4 bin kişinin izlediği konserde adeta buray izdihamı yaşandı.

Birbirinde güzel şarkılarını seslendiren Buray yaklaşık olarak iki saat sahnede kaldı.

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co