Tabiblere ziyaret

Tabiblere ziyaret

Tabipler Odası Başkanından Zirve’ye Ziyaret
Gaziantep-Kilis Tabipler Odası Başkanı Dr. Hamza Ağca, Zirve Üniversitesini ziyaret etti. Konuğunu makamında ağırlayan Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa üniversite hakkında bilgiler verdi.
Emine-Bahaeddin Nakıboğlu Tıp Fakültesini gezen Dr. Hamza Ağca, “ Geleceğin doktorları son teknoloji ile donatılmış altyapısı ile simülatörler, laboratuvarlar ve uygulama odalarındaki eğitimle yetişiyor. Şehrimizin diğer üniversiteleriyle olduğu gibi Zirve Üniversitesi’nde ki genç doktor adaylarıyla ve akademisyenleriyle de Tabipler odası olarak çeşitli etkinliklerde bir arada bulunmak istiyoruz.” dedi.
Coğrafyamızın tüm kurum ve kuruluşları ile ortak projelerde buluşuyoruz diyen Zirve Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Kısa, “ Zirve Üniversitesi olarak ikili anlaşmalarda, işbirliklerinde ve projelerde Türkiye’nin ve Coğrafyamızın tüm kurum ve kuruluşları ile bir arada oluyoruz. Tabipler odası ile de ortak projelerde yer alacağız.” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co