“Süreç iyi okunmalı!”

“Süreç iyi okunmalı!”

Dt.Sıtkı Güvenç Kahramanmaraş Gazetesine bir nezaket ziyaretinde bulundu..

“Süreç iyi okunmalı!”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Ak parti Kahramanmaraş 24. Dönem milletvekili Dt.Sıtkı Güvenç ,” 7 Haziran 2015 seçimleri sonrası ortaya bir tablo çıktı, buradan bir koalisyon çıkar mı onu bekleyip görmek gerekir,” dedi.

Kahramanmaraş Gazetesi, www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesi çalışanlarına bir nezaket ziyaretinde bulunan eski vekilimiz Dt.Sıtkı Güvenç, gazeteye gelişinde Bekir Doğan, Niyazi Kara ve Gazete çalışanları tarafından karşılandı.

Terör, Koalisyon hükümeti, Ak Parti azınlık hükümeti ve Kahramanmaraş projeleri üzerinde sohbet ettik..

Kahramanmaraş Ankara uçak seferinin THY tarafından Sabah saat 05 00 de Ankara ‘ya gece saat 24 00 de Ankara ‘dan Kahramanmaraş’a dönüş olarak yeniden düzenleme yapılmasını için çok çalıştıklarını bir ara da yapıldığını söyledi.

Kahramanmaraş İstanbul Uçak seferlerini, Sabah İstanbul gece 24 00 den sonra ise Kahramanmaraş olarak düzenlenmesi gerektiğini, İzmir ve Kıbrıs seferinin konması gerektiğini vurguladı.

Birlik olmak gerekir !

Bu dönem biz vekil adayı olmadık, ancak bizim dönemimiz de de Kahramanmaraş’ın ak partiden 6 vekili vardı yine 6 vekili var.. MHP iki vekilinide yanına alarak 8 vekil arkadaşımız birlikte hareket ederse Kahramanmaraş’ın bir çok meselesinin çözüzeleceğini ifade eden Sıtkı Güvenç: “ Kahramanmaraş Göksun arası yol ve o tüneller küçük işler değil, Türkoğlu ilçemize yapılacak cezaevi küçük bir olay değil, Lojislik merkezi küçük bir olay değil, Kahramanmaraş birlik ve beraberlik içinde olursak her zaman başarılı oluruz, önemli olanda budur,” dedi.

Oyana gelmeyelim !

7 Haziran 2015 sonrası Türkiye de kirli oyunların oynanmaya başladığını, bunun sonucu olarak da ülkemizde olay çıkarmaya yönelik çalışmalar hızla devam ediyor, Şanlıurfa Suruç’ta yapılan bu, Devletimiz suçluları bulacaktır, burada oyuna gelmeden birlik ve beraberliğimizi koruyalım..

Türkiye de olan gelişmeleri istemeyen guruplar her türlü oyunu oynuyor, İstanbul 3. Hava alanı, 3. Köprü, nükleer santral, uçak fabrikası, otomobil markası ve fabrikası bazılarını çok fazla rahatsız ediyor aman oyuna gelmeyelim,” diye konuştu.

Bekir Doğan, Niyazi Kara ve Gazete çalışanları ile bir süre sohbet eden Sıtkı Güvenç, zaman zaman bir araya gelelim, konuları görüşelim diyerek ayrıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co