Süleymanlı Kasabası’na “Ilıca” ya yeni proje

 Süleymanlı Kasabası’na “Ilıca” ya yeni proje

Kahramanmaraş’lı iş adamı memleketine 5 yıldızlı otel ve tatil köyü kurmak için geldi.
Mersin’de Ticaret Sanayii Odası, MESİAD, gibi bir çok sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yapan Kahramanmaraşlı işadamı, Hüseyin Uğur, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’i ziyaret etti. Uğur Süleymanlı Kasabası’nda 5 yıldızlı otel ve tatil köyü yapmak istediğini söyledi.

unnamed (1)

Ege’de Turizm sektöründe tatil köyleri ve Otel, Motel işletmeciliğine yapıp, Turizm sektöründeki  Ege ve Akdeniz illerinden sonra, Memleketi Kahramanmaraş’ın Ilıca Mahallesinde 5 yıldızlı otel, motel, tatil köyü kurmak için geldiğini söyleyen Hüseyin Uğur, Maraş Medya Merkezi Başkanı Fatih Nalbantbaşı ile birlikte yaptığı ziyarette Süleymanlı kasabasına yapacaklarını video sunumuyla anlattı.

Başkan Hanefi Mahçiçek’ e yapacağı yatırımları bir bir anlatan iş adamı Hüseyin UĞUR, projeleri hayata geçireceğini belirtti.
Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Hüseyin Uğur ile yaptığı iş görüşmesinde şunları söyledi; ” Öncelikle doğup büyüdüğünüz, memleketimize yatırım yapma arzunuzu sevinçle karşılıyorum, gerçekten Kahramanmaraş turizme açık, unutulmuş saklı bir cennettir. Sizlerin Mersin ve Ege’de yaptığınız yatırımların video görüntülerini izledik gerçekten Ülkemizin turizmine büyük bir katma değer sağlamaktasınız.
Yapacağınız yatırımlar için sizlere her konuda Onikişubat Belediyesi olarak desteğe hazırız. Ilıca Mahallemiz Havası ve suyu ile  daha çok yerli ve yabancı turistleri ağırlamak içi ideal bir yerdir, sizler de böyle mega proje ile bölgeye yatırım yaptığınız takdirde Bölge insanımız da kazanır, ülkemizde buraların güzelliğini keşfetmiş olur” dedi.
Projeler hakkında görüş birliği yapan Mahçiçek, Uğur ve Nalbantbaşı önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelerek, Turizm yatırım yer ve mekanı için düğmeye basacaklar.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co