Sönmez: “Öğretim yılımız hayırlı olsun”

Sönmez: “Öğretim yılımız hayırlı olsun”

Pegem Akademi Müdürü Hakan Sönmez

“öğretim yılımız hayırlı olsun”

 

DULKADİROĞLU/ Kahramanmaraş Merkez Dulkadiroğlu ilçesi şelale park karşısındaki kendi binasında Kahramanmaraşlı memur adaylarına hizmet veren Pegem Akademi 2017-18 eğitim ve öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diledi.

Müdür Hakan Sönmez: “Kahramanmaraş Pegem Akademi ailesi olarak beş yıldır memleketimize hizmet sunuyoruz. Pegem Akademi’de Öğrencilerimizin her biri bizim için ayrı ayrı değerlidir. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz. En büyük önemi insana veririz ve sürekli insana yatırım yaparız. Etkin ekip çalışmasına inanırız. Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız. Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan istek enerjisine inanırız ve bunu sağlarız. Kurumumuzda çalışan herkesin kendi işinin lideri olduğuna inanırız.

Kahramanmaraş Pegem Akademi ailesi olarak öğrencilerimize ait binamız, sosyal yaşam alanımız, en az altı yıllık tecrübeli öğretmen kadromuz ile geleceğe umutla bakan, kendi sorumluluğunu bilen, hayata duyarlı nesiller yetiştirme gayretini taşıyoruz.

Kurs programlarımız GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR, KPSS A(Hukuk-İktisat-Maliye-Muhasebe),KPSS B(Memurluk), ÖĞRETMENLİK(Eğitim Bilimleri), ÖABT(Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi), DGS(Dikey Geçiş Sınavı) alanında hizmetler sunuyoruz.

Alanında uzman geniş eğitmen kadrosuyla, Uzaktan eğitim videoları, konu anlatımlı kitapları, soru bankaları, yaprak testleri, çözümlü çıkmış sorular kitapları ve Türkiye genelinde yaptığı deneme sınavları gibi etkin kaynaklarıyla, rehberlik hizmetinin yanı sıra mesleki danışmanlık hizmeti ile sosyal yaşamdan eğitime birçok alanda çalışmalar yürütmekteyiz.

2018 yılının bizler için önemi daha farklıdır. Bu yıl Lisans mezunlarının yanında Ortaöğretim ve Önlisans alanlarından mezun öğrenciler içinde memurluk sınavının olduğu yıldır. Bu yüzden değerli öğrenci arkadaşlarımızın bunu bilerek avantajlı yıldan yararlanmalarını isteriz.

Kahramanmaraş Pegem Akademi ailesi olarak 2017-2018 öğretim yılının Devletimize, Milletimize, Memleketimize ve Öğrencilerimize hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co