SMMM odasına Temizyükek’te aday

SMMM odasına Temizyükek’te aday

8 Mayısta yapılacak olan SMMMO seçimlerine Serdal Temizyürek’te adaylığını açıkladı.

8 Mayısta yapılacak olan Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) seçimlerinde adaylığını açıklayan son isim Serdal Temizyürek oldu.

Öğle yemeğinde adaylığını açıklayan Temizyürek şunları söyledi: “Mevcut aday grupları içerisinde en genç üye kitlesine sahibiz. Ancak gençlerin adayı gibi algılansak da tüm üyelerimizin oyları ile odamıza hizmetkâr olmaya talibiz. Önceki dönemde bağımsız olarak aday olduğum oda yönetimine bu defa liste çıkartarak seçimlere gireceğiz. Bizden önce adaylıklarını açıklayan diğer gruplara karşı eşit mesafemizi koruyarak gruplara ve bütün üyelerimize karşı aynı muhabbetle seçimlere gireceğiz” dedi.

SMMM Odası yönetimine adaylığını açıklayan Serdal Temizyürek Oda yönetimine girdikleri takdirde yapacaklarını şöyle anlattı: “Odamızda her türlü hizmetin birlik beraberlik içerisinde çözümüne katkıda bulunacağız. Seçimlere girecek diğer gruplara karşı herhangi bir ön yargımız yoktur. Odamıza katkı veren hizmet edenlerin her zaman yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Ancak Oda yönetiminde bizim olmamız Odamız hizmetlerine dinamo katkısı sağlayacağını düşünüyoruz” dedi.

Serdal Temizyürek meslektaşlarına son olarak şunları söyledi: “Odamıza yapacağımız hizmetler için meslektaşlarımızın desteğine ihtiyacımız vardır. Seçime girecek diğer aday arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Kazananın şahıslar değil de Odamız olmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

muhasebe (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co