“Sizlerin Vekili Olacağım”

“Sizlerin Vekili Olacağım”

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Ali Öztunç, Türkoğlu ilçesinde

“Sizlerin Vekili Olacağım”

TÜRKOĞLU: CHP  Kahramanmaraş  milletvekili adayı Ali Öztunç Türkoğlu İlçesinin mahallelerini  karış karış gerek vatandaşlarla sohbetteki ve sizlerin vekili olacağım,” dedi.

CHP Milletvekili adayı Ali Öztunç  Türkoğluna bağlı Özbek, Pınarhüyük, Tahtalıdedeler, Kuyumcular ve Yeniköy  mahallesinde vatandaşları ziyaret etti. Çalınmadık kapı bırakmayan  Öztunç halkın teveccühünden mutluluk duydu. Kılılı mahallesinde esnafları da ziyaret eden Öztunç’a bir grup vatandaş Büyükşehir Belediyesi uygulamalarından rahatsızlıklarını dile getirirken,  Öztunç ise ’’Cumhuriyet Halk Partisi ile bambaşka bir Türkiye göreceksiniz’’ diyerek kapanan belde belediyelerini tekrar açacaklarını ifade etti.

aliturk (4)

CHP Kahramanmaraş Milletvekili adayı Ali Öztunç; Kahramanmaraş için yapacaklarını anlatıp, önce Kahramanmaraş  için sonra partisi için elinden gelen tüm imkanları kullanacağını ifade etti. Kendisinin yaşamını özgürlük ve demokrasiye adamış, devrimci gelenekten gelen ve CHP’nin birçok kademesinde aktif bir şekilde görev aldığını, Deniz Baykal ve Kemal Kılıçdaroğlu’un basın danışmanlığı görevini yaptığını belirtirken daha sonra Partimizin görevlendirmesi üzerine radyo televizyon üst kurulu (RTÜK) te Üye olarak başladığını partinin bir çok kademesinde görev yaptığını söyledi.

Öztunç sözlerinin devamında;  Bu zamana kadar , “Çalışandan ve emekten yana olan sol politikaların uygulanması için, ülkemizde demokrasinin geliştirilmesine katkı koymak, işçi, köylü, esnaf ve emeklilerin sorunlarını çözmek, yaşam şartlarını iyileştirmek için, gençlerimizin sosyal yaşamları, geleceklerini teminat altına alabilmek, eğitim sorunlarının çözümü noktasında projeler üretmek ve uygulamaya sokmak için karşınıza aday olarak geldim Bu kentin sorunlarını  çözmek ve gelişimini sağlayacak projeleri uygulamak adına, ezilenler ve mazlumlar adına mücadele vermek için, güzel ülkem Türkiye’nin gelişmesi, büyümesi ve memleketim Kahramanmaraş’a hizmet etmek için ve  Kahramanmaraş’ın tüm ilçelerinin siyasal ve ekonomik taleplerinin takipçisi ve onların Ankara’daki sesi olmak için adayım” dedi.

aliturk (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co