Siz kendimize saygıyı kayıp etiniz!

Siz kendimize saygıyı kayıp etiniz!

Sanal alemde: hakaret ve küfür tüm hızı ile devam ediyor, kendilerine saygısı olmayan kendini bilmezler, her türlü iftira ve küfür, hakaret ede biliyorlar.

Tarlada çalışan: Irkat, Irkat çavuşuna saygı göstermezse bir daha işe gelemez.

Saygı ve sevgi içinde : söyleyeceğini söylemek zorunda.. saygılı olacak..

Özel sektörde bir iş yerinde çalışan işçi: bölüm şefine saygı göstermezse işine ertesi gün son veriler.. ekmek istiyorsa saygılı olmak zorunda.. düşüncesini söyler ama hakaret yok!..

Bunu tabandan tavana kadar örneklemek mümkün !..

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan: Sev sevme, oy vermiş ol veya vermemiş ol Türkiye Cumhuriyetini Cumhurbaşkanı ve 76 Milyon temsilcisi..

Ordumuzun : Başkomutanı

Devletimizin: temsilcisi, bizim temsilcimiz..

Sabah sanal aleme girdim: İnalı maz hakaretler.. montaj ses kasetleri, montaj görüntüler, bununla beraber ağza dile alınamayacak hakaretler..!..

Bana göre : bu hakaretler sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a değil, ona oy verenlere 76 Milyon’a !.. yapılan hakaretlerdir..

Bana bu şunu hatırlattı. 14 Ağustos 2001 de Ak Parti  kuruldu.. Temmuz 2002 seçim var, bu süreçte : Muhtar bile olamaz dedikleri genel başkan Recep Tayyip Erdoğan ile alakalı her gün bir kaset, her gün bir iftira belgesi , Ak Parti kapatılıyor, kapandı yalanları ile girilen ilk seçim..

31 Temmuz 2002 seçimleri sonunda Ak Parti 263 sandalye,  CHP 178 Milletvekili seçerek TBMM girmeyi başarıken, diğer partiler ise barajın altında kalmıştı..

Ak Partiye yapılan saldırılar, Cumhurbaşkanı seçtirmeme, sürekli baskı sonucunda  22 Temmuz 2007 tarihinde yapılan seçimler sonunda.. 341 milletvekilini Ak Parti alırken, 112 Milletvekili CHP  71 Milletvekili MHP ve 26 Bağımsız milletvekili seçildi. Ak Parti oyunu artırarak çıktı..

Sonra her zamanki gibi Ak partiye saldırı ve hakaretler devam ederken, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ‘ün seçilmesi, ile Türkiye yeni bir yol ayrımına girdi..

2011 de yapılan genel seçimlerde : Ak Parti 327 Milletvekili, CHP 135 Milletvekili , MHP 53 ve Bağımsızlar 35 Milletvekili çıkardı.

Ak Partinin oyu yüzde 49 civarında olurken, seçim sistemi ve barajdan dolayı vekil sayısı az olmuştu.

Türkiye de ilk defa halkın seçtiği Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ise 10 Ağustos da yüzde 52 yakın bir oyla Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı oldu.

Özet tarihi bilgiden şuraya varmak istiyorum:

Tüm seçimlerin yapıldığı tarihi günlere bir baktım.. tamamında bugün Cumhurbaşkanı olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a saldırı var..

2015 seçimlerine sayılı günler kala bugünde bakıyorum aynı saldırı..

Buda bize şunu gösteriyor Ak Partinin oyu yüzde 55 ve 400 milletvekili olarak bizlere bugünden kendini gösteriyor..

Ülkenin Cumhurbaşkanı, Başbakanı, Bakanı, Valisi, Müdürü, Belediye Başkanı velhasıl yöneticisini bizim bir takım insanımızın saygısı yok..!

Sürekli hakaret, küfür.. Ak Partiye oy verenler kendilerine küfür ederlerse ne olur ?

Bana göre : bu insanlar bana göre kendilerine saygıyı kayıp etmişler..başkasına küfür etmeyi marifet sayıyorlar.. hakaret etmeyi bir şey sanıyorlar !..

Buradan devlet erkanına her gün hakaret edenlere sesleniyorum: “ Hakaret etmekle hiçbir yere varamazsınız, ettiğiniz küfürlerin cezasını da ahrette çekersiniz!..

Sizin bildiğiniz doğru ise : çalışın halkı ikna edin, oy alın, Başbakan siz olun, Cumhurbaşkanı siz olun, ora onların tapulu malı değil..!

Çankaya köşkünde : Atatürk’den bugüne kadar kim gelip oturdu ise , Cumhurbaşkanlığı sarayında da Recep Tayyip Erdoğan’dan sonra : Seçimle gelenler oturacaktır..

Cumhurbaşkanına, bakanlara, bugün küfür eden hakaret edenler: ABD ve AB ülkesinin birinde olsa gece iki kaşının ortasından vurur bir çukura atalarlar..

Türkiye devlet olamadığı için : bugün sınırsız özgürlük de yaşıyorlar..

ABD ve ya AB ülkelerinin birinde git sıkıysa : Başbakanlarına, Krallarına, Cumhurbaşkanlarına küfür et, hakaret ette göreyim !..

Böyle özgürlük mü ? olur..?

Kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yoktur!..

Yaptığım işi beğenmeye bilirsiniz, benim gazeteci olarak yazdığım yazıyı da beğenmeye bilirsiniz, beğenmediğini de nezaket ölçüsü içinde söyleye bilirsiniz.. ama küfür ve hakaret yok..

Sözün özü : Sanal alemde, Ak Parti ve Cumhurbaşkanına böyle küfür ve hakaretler devam ettiği sürece 2015 yılında yapılacak seçimde bu millet Ak Partiyi en az 400 vekil yüzde 55 oyla iktidara bir kere daha getirecektir..

Sizler : siyaset yapma yerine küfür ve hakarette devam edin, bir gün bunun da hesabının sorulacağını iyi düşünün !.. kimsenin yaptığı kesesine kar kalmaz, bir gün bunun da cezası verilecektir.. Sabah kapınızda Polisi görürseniz şaşırmayın !..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co