Siyasette 1 saat bile çok uzun !

Siyasette 1 saat bile çok uzun !

Siyasiler yorum yapıyor: bu kadar milletvekili alırız – alamayız diye ama kararı 7 Haziran 2015 de millet verecek.. Biliniz ki , siyasette bir saat bile çok uzun bir zaman !..

Kahramanmaraş’ta Ak Parti, MHP ve CHP vekil çıkarma şansı var diğer partilerin ise hiç görülmüyor..

Aslında: son 6 aydan beri TBMM 4. Partiyi sokmanın gayreti var ki : Bunun en büyük destekçisi ise AB ülkeleri.. 13 yıldan beri devam eden istikrar ortamını yıkmaya çalışıyorlar AB ülkeleri destekli oyuna gelmeyelim..

Almanya dahil, AB ülkeleri ve Hıristiyan alemi hiçbir zaman Türkiye’nin dostu olmamıştır.. Olamazda olmasını bekleyen hayal kırıklığına uğrar..

PKK başımıza saran: onu destekleyen- Çekiç güçle ile PKK silah taşıyan batı bugünde PKK’nın siyasi uzantısını TBMM parti olarak sokmak istiyor..

Bağımsız olarak var olan PKK artık batının desteği ile TBMM girmeye hazırlanıyor..

Türkiye de : İnsan hakları ve özgürlükler yok diyen AB ve batı ülkelerini gezerek gördük, ki : onlar insanlığı gelip Türkiye den öğrenmeleri gerekiyor..

Batı: Her zaman çiftte standart uyguluyor, Müslüman- Hıristiyan kavgası halen devam ediyor.. bunu devam ettirende AB ülkeleridir..

İnsan haklarına saygı Türkiye de var bunun en büyük göstergesi ise 3 milyon Suriyeliye bakıyoruz.. Afkanistan dan kaçıp gelenlere bakıyoruz, Irak’tan Türkiye gelenlere bakıyoruz..

Merhum Mehmet Akifin söylediği gibi: Batı ve Medeniyeti tek dişi kalmış yaşlı bir canavar, eli kınalı 35 bin kuzumuzu bugüne kadar şehit eden de batıdır..

Ölen bizden öldüren- bizden- Şehitler bizden, silah ve para AB ülkelerinden.. artık bunu görerek uyanmamız gerek..

Bir somun ekmeğini bir defa da yiyemiyoruz: Ekmek kesme makinasında kesiyoruz, veya bıçakla kesiyoruz, oda yetmiyor elimizle bölerek parçalayarak ancak yiye biliyoruz..

Bunun çok iyi bilen batı: 3 Partili TBMM Meclisini 4 partili hale getirmek istiyor..

250 yıldan beri : 143 yıl osmanlı’yı yöneten batı 93 yıldan beri de Türkiye yöneterek, istediği gibi şekil vermektedir..

Yeter söz milletindir: diyerek 14 Mayıs 1950 ezber bozan Türkiye halkı , Kenan Evren’in hıım demesi ile ANAP ve Turgut Özal’ı iktidara taşıyarak batıya bir sille daha vurmuştur.

Genel Başkanı Muhtar bile olamaz dedikleri parti..

Karanlık dönem, 28 Şubat süreci sonrasında 2002 de milletin kurduğu Ak Parti ile batının ve AB oyunu bir kere daha bozulmuş, bu millet öyle bir tokat vurmuş ki BA ülkeleri 13 yılda ancak kendilerine gele bildiler.. 13 yıldan beri devam eden güven ortamını yıkmaya çalışan batı bu defa bizi içerden vurmaya hazırlanıyor..

Ak Parti her girdiği seçimden oyunu artırarak çıkmasını ters çevirmek için bu sefer Ak Partinin oyunu yüzde 45 ‘lere düşürmek için çalışıyorlar..

Kürt- Türk-Alevi – Sünnii kavramını siyaset içine sokarak : bölücü örgüt yandaşlarını TBMM taşımanın hesabını yaparak kesenin azını sonuna kadar açtı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan:”HDP dağdan yönetiliyor” diyor bizde diyoruz ki AB ülkelerinin destek ve direktifleri ile yönetiliyor. HDP içinde bulunanlar şunu bilmeli ki bir gün batı sizi kirli çamaşır gibi bir kenara atar işiniz bittiği gün sizi tanımaz..

AB birliğindeki sivil toplum kuruluşları : PKK oy verilmesi için kiraladıkları araçlarla Türk vatandaşlarını Büyük Elçiliğimize getirerek oy verdiriyorlar..

AB deki dostlarla görüşüyoruz: PKK ve AB siyasiler HDP oy verdirmek için var güçleri ile çalışıyorlar.. Uyan Türk halkı uyan !..

Bire : bizde adaya kızan, partiye kızan, arkadaşına kızan inat ederek , bende oyumu HDP verim diyor.. AB oyunun içine düşüyor..

6 Haziran akşamına kadar, veya 7 Haziran sabahına kadar gözlerinden perde kalkarda gerçekleri görerek ülkemizi bir maceraya sürüklememeleri için dua ediyoruz..

Türkiye de istikrar bozulursa: Yerli uçak, Yerli otomobil, yerli santralar, ekonomik büyüme, gelişme ve hiçbir hizmet beklemeyin !

AB ülkeleri : Türkiye büyük tehdit olarak görüyor ve içerden siyasi olarak yok etmenin hesabı içinde bu oyuna gelmeyelim..

Türkiye de İstikrar ve huzurun bozulmasından herkes zarar görür: Belki biz aç kalırız, perişan oluruz, ama Sanayici serveti kadar zarar görür, yeni iş bekleyen gençler işsiz kalarak geleceklerini karartırlar..toplumun herkes mi kendi ölçüsünde zarar görecektir..

Hani diyorlar ya : İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün! ..

Aman huzurumuzu bozmayalım, bir maceraya girmeyelim, adayı sevmeye biliriz ama oyumuzu Türkiye’nin geleceği için vermeliyiz..

Bugün huzur içinde evimize gide biliyorsak bunun bir bedeli olmalı..

Huzur ve güven ortamını bozarsak hep beraber bedel öderiz..

Oyunu : kişisel olaylara bakmadan Türkiye için ver..

550 Milletvekili adayı var tamamını sevmemiz mümkün değil, içinde sevmediğimiz kişilerde olacaktır siz çoğunluğa bakınız..

7 Haziran’a kadar iyi düşünün

İyi günler

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co