Siyaset

Anasayfa Genel 09 Nisan 2014
Siyaset

Siyaset millete hizmet  etme sanatıdır.  Milletin değerlerini ayaklar altına alarak siyaset yapılmaz.  Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntıları aşmak için herkes ,özellikle siyaset edenler  sözlerine çeki düzen vermek zorundadırlar.

Bu ülke kolayına elde edilmedi. Bu vatana zarar verenler, bayrağımıza , devletimize hakaret edenler  karşılarında bu ülkenin 76 milyonunu bulacaktır. Bu ülkede yaşayanlar  tek millettir. Türk olmak ,Kürt olmak başka mensubiyetler taşımak bu milletin bölünmesini gerektirmez.

Böyle düşünce taşıyanlar   iflah olmazlar.  Osmanlıyı yıkma hesabı yapanların esas amaçları Anadolu’dan   Türk milletini yok etmek,kalanları da kendi hegemonyaları altına almak idi. Ancak bu emellerine ulaşamadılar. Çünkü bu toprakların üzerinde yaşayanlar kadar altında yatan şehitleri vardır. Tarihin her döneminde Anadolu da  oynanan oyunlar başarıya ulaşmamıştır.  Büyük zayiatlar olmuş olabilir ama ,asla ülkeyi teslim etmedik.

Kimse ülkemiz üzerinde yanlış düşüncelere kaymasın.

Siyasi hırslarımızdan dolayı ülkeye zarar vermeyelim. Doğru dürüst siyaset yapanlar milletin gönlünde yer alır. Sahtekarlık,dolandırıcılık,dedi kodu  ve yalancılıkla  ,uydurma kasetler ,iftiralar, ile  kimse   siyasetçilere oy vermez.

İç ve dış düşmanlar şunu iyi bilsin ki  yaptıkları  ihanetlerin cezasını, Hakk’ın  adaleti karşısında alacaklardır..

17 Aralık sürecinde yargıya intikal etmiş bir yolsuzluk davası , yargıdan önce  bazı çevreler  tarafından hüküm  verilmiş.  Yargısız infaz yapılıvermiş. Bu nasıl bir siyasi hırs. ? İnsanın vicdanı ve merhameti varsa bunu söylememeli.

İnsanlara  iftira atarak,mahkeme sonuçlanmadan  birini suçlu ilan etme  kelimenin tam anlamıyla yargısız infazdır. ,  Son bir ay içinde ekonomimizi sarstılar. 12 yıldan beri süren istikrar bir çırpıda kötü gösterilmeye başlandı. Vicdanı olan bunları görür.. Vicdanı olmayan da bu iktidar gitsin de isterse  devlet batsın diyor.

Siyaset edenler   halkın oyuna güvensin.   Milletin oyu ile iktidar olunur. Başka düşüncelerle iktidar olunmaz.hyperlink

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co