Siyaset, Otomobil ve İş Dünyası’nı buluşturan düğün göz kamaştırdı

Siyaset, Otomobil ve İş Dünyası’nı buluşturan düğün göz kamaştırdı

Kahramanmaraş’ın iş dünyasından Elis Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Haluk ve Şerife Şerbetçi çiftinin kızları Pelin ile Sarpel Otomotiv Yönetim Kurulu Bakanı Sadi ve Seyhun Dertli çiftinin oğulları Mehmet dünya evine girdi.  Şerbetçi ve Dertli aileleri dünür oldu.

Arsan Center’deki düğüne siyaset, bürokrasi ve iş dünyası yoğun ilgi gösterdi.

Son yılların en gözde düğünlerinden birine sahne oldu. Şerbetçi ve Dertli ailelerin bu mutlu günü, iş ve siyaset dünyasını bir araya getirirken, düğün töreninde ünlü sanatçı Ziynet davetlilere müzik ziyafeti çekti.

dügün (2)

Düğün törenine ev sahipliği yapan Şerbetçi ve Dertli aileleri konukları kapıda karşılayarak tek tek ilgilendi. Düğün törenine, Kahramanmaraş’ın seçkin insanlarının yanı sıra Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer,  Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir  Ünal,  Milli Eğitim Eski Bakanı ve Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam, , Milletvekilleri Sıtkı Güvenç, Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Adalet Bakanlığı eski Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay,  Kahramanmaraş Belediyesi eski Başkanı Mustafa Poyraz,  Kamu Kurumlarının  Müdürleri, Ak Parti İl Başkanı Metin Doğan, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayları,  Sivil Toplum Örgüt Temsilcileri, “kentin önde gelen işadamları katıldı. Konuklar genç çiftin mutluluğuna ortak oldu.

Konukların gelmesiyle birlikte Nikâh Töreni için salona geçildi. Genç çiftin nikâhını Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç kıyarken, nikâh şahitliğini ise tüm milletvekilleri ve Kahramanmaraş Valisi yaptı.

dügün (3)

Kıyılan nikahın ardından söz alan Milli Eğitim eski Bakanı Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam genç çiftlere bir ömür boyu mutluluk dileyerek kız tarafını temsil ettiği için evlilik cüzdanını gelin hanıma verdiğini söyledi.

Gelin ve damat ilk dans için piste çıktı, çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. İlk çocuklarının mutluluğunu yaşayan Elis Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Haluk Şerbetçi ise heyecanını yenemediğini ve önemli olanın çocuklarının mutlulukları olduğunu söyledi.

Sarpel Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Dertli ise, “Bu gün çok mutluyuz. İki yavrumuz aile olmanın ilk adımı attılar. Onların bu sevinçleri bizleri çok mutlu etti. İnşallah bir ömür boyu ilk günkü gibi mutlu olurlar” dedi.

Şerbetçi ve Dertli ailelerinin en mutlu gününde davetliler ünlü sanatçı Ziynet’in biri birinden güzel seslendirdiği parçalarla gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.

dügün (4)

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co