Sirikci: “10 Ocak gazeteciler gününü kutluyorum”

Sirikci: “10 Ocak gazeteciler gününü kutluyorum”

MÜSİAD (Müstakil Sanayici İşadamları Derneği) Kahramanmaraş Kurucu Başkanı Atıf Şirikçi” 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü kutladı.

Şirikçi, yayınladığı kutlama mesajında; çağımızın en önemli sermayesi olan bilgiyi, geniş kitlelere yaymanın, demokratik toplum olmanın gerekleri arasında yer akdığını söyledi.
Halkın haber akma özgürlüğüne hizmet eden gazetecilerin görevinin kutsallığına dikkati çeken Şirikçi, “Bu görevi özveri ile tarafsız bir şekilde yerine getiren basın emekcisi kardeşlerimizi  kutluyorum” dedi.
Atıf Şirikci, gazetecilik mesleğini, karşılaştıkları türlü zorluklara rağmen yerine  getirmeye çalışan gazetecilerin, bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ülkemizin temel sorunlarına karşı her zaman sorumluluk bilinciyle hareket edeceklerine inandığını kaydetti.
Şirikçi, “ Gazeteciler, Türkiye’nin kalkınmasına, demokrasi kültürünün yerleşmesine, özgürlüklerin gelişmesine katkıda bulunmaya hiç şüphesiz devam edeceklerdir.”dedi.

MÜSİAD Kahramanmaraş Şubesi Kurucu  Başkanı Atıf Şirikçi, sözkerini söyle tamamladı:
“Bu itibarla;   “Çalışan Gazeteciler Günü”nü kurumum ve şahsım adına kutlarken,  basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co