Şirikçi Ailesine yakışan düğün

Şirikçi Ailesine yakışan düğün

KahramanKENT gazetesi ve Yerel gazetesi sahibi Ali Fahri Şirikçi’nin oğlu ve Yerel Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa Eshabil Şirikçi, Neslihan Kesici ile görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi.

Arsan Center’da yapılan düğüne iş, siyaset ve medya dünyasından 1000 davetli katıldı.

Medya dünyasından da birçok davetlinin hazır bulunduğu törende, çiftin nikâh şahitliğini Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Mehmet Fatih Karaaslan ve iş adamı Mahmut Arıkan yaptı.

Ali Fahri ve Makbule çiftinin oğlu Mustafa Eshabil Şirikçi ile Özay ve Abdullah çftinin kızı Neslihan Kesici Arsan Center’de düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle önceki akşam dünya evine girdi.

Nikâh şahitliğini yapan Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Mehmet Fatih Karaaslan, evlilik cüzdanını geline vermeden önce kısa bir konuşma yaptı. Rektör Karaaslan, çiftin ömür boyu aynı yastığı baş koymalarını Yüce Allah’dan niyaz ederim diye konuşmasına başladı ve gençlere ömür boyu mutluluklar diledi.

Dillere destan bir düğün töreni ile evlenen çiftin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Genç çift, davetlilerin bulunduğu masaları tek tek gezerek davetlilerle ilgilendiler.

Damadın sağdıçlığı Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Sebük Tekin Alparslan yaptı.

Kahramanmaraş gazetesi olarak Mustafa Eshabil Şirikçi ve Neslihan Şirikçi (Kesici)’ye ömür boyu mutluluklar dileriz.

4

3

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co