Simya Piazza’da çocuklara atölye etkinlikleri düzenledi

Simya Piazza’da çocuklara atölye etkinlikleri düzenledi

Simya Eğitim Kurumları geçtiğimiz günlerde Piazza’da stant açarak çocukları hem bilgilendirdi hem de atölye etkinlikleri eğlendirdi

Bütün bunları kendi bünyesinde yetiştirdiği öğrencilerine en iyi şekilde vermeye çalışan Simya Eğitim Kurumları dinamik ve donanımlı eğitimci kadrosu ile geçtiğimiz cumartesi Piazza’da güzel bir ekinliğe imza attı.

PİAZZADA SİMYA RZGARI ESTİ (9)

Eğitim; toplumun değer yargıları ile bilgi ve beceri birikiminin yeni kuşaklara aktarılması, bu amaçla okullarda ve benzer kurumlarda sürdürülen öğretim ve yetiştirme etkinlikleridir. Diğer bir perspektif ’ten bakıldığında eğitim, kişinin belli bir yaşam tarzını öğrendiği toplumsallaşma ye kültürleşme süreci ile özdeş tutulabilir.

PİAZZADA SİMYA RZGARI ESTİ (33)

Bütün toplumlarda eğitimin amacı, yeni kuşaklara bir kültür birikimini aktarmak, gençlerin davranışını yetişkinlerin hayat tarzı yönünde biçimlendirerek, onların gelecekteki toplumsal rollerine doğru yöneltmektir.

PİAZZADA SİMYA RZGARI ESTİ (18)

Gelen ziyaretçilere Simya Eğitim Kurumları hakkında genel bir bilgi paylaşımında bulunulurken diğer bir taraftan da eğitim kurumu bünyesindeki atölye etkinliklerinin tanıtım stantları oluşturuldu.

PİAZZADA SİMYA RZGARI ESTİ (5)

Konuya ilişkin Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet Kasap “ Bizim için en önemli şey geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızdır. Çocuklarımızın eğitim ve öğretiminin yanı sıra sosyal bir birey olmalarını da önemsiyoruz. Eğitim kurumumuz bünyesinde çocuklarımızın gelişimlerine yarar sağlayacak atölye etkinliklerine yer vermemizdeki temel neden de budur. Gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikle kendi öğrencilerimiz dışındaki öğrencilerin ve velilerinde bunları yaşayarak görmelerini, tecrübe edinmelerini ve merak ettikleri soruları bizlere direkt sorma imkânı sunabilmek için düzenledik” dedi.

PİAZZADA SİMYA RZGARI ESTİ (8)

Oldukça renkli ve yoğun katılım içinde gerçekleştirilen etkinlikte Genel Müdür Muhammet Kasap; “Simya Eğitim Kurumları Atölye Etkinliklerine gösterilen yoğun ilgiden dolayı hem çalışma arkadaşlarım ve eğitim kurumumuz adına teşekkür ediyoruz” ifadesini kullanarak sözlerine son verdi.

PİAZZADA SİMYA RZGARI ESTİ (13)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co