Simya Okulları örnek okul..

Simya Okulları örnek okul..

 

Simya Okulları örnek okul..

Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Simya okullarını ziyaret etti.

 

KAHRAMANMARAŞ/ Şehrimizin marka okulu Simya her geçen gün gelişerek büyümeye devam ediyor, Bu bağlamda Kahramanmaraş  İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt eşliğinde Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Zekeriya Kahveci, Mustafa Yılmaz, Sıddık Şirikçi, Ahmet Akküncü, Şube Müdürlerinden Ali Karagöz, Cuma Doğan ve beraberindeki diğer Şube Müdürleri Simya Eğitim Kurumlarına ziyarette bulundular.

milliziyaret-3

Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet Kasap : Gerçekleştirilen ziyarette Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet Kasap’tan eğitim kurumu bünyesinde yapılan eğitim öğretim ve etkinlik faaliyetleri hakkında bilgi alıp, eğitim kurumunu gezdiler.

Gerçekleştirilen ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Akkurt;  “ Bir toplum kalkınmak ve kendini geliştirmek istiyorsa, her şeyden önce bireylerine kaliteli ve sağlıklı bir eğitim vermek mecburiyetindedir. Aksi takdirde o toplumun esir ve mahkûm olması kaçınılmaz bir sondur. Eğitim, sadece toplumu geliştirmek ve ileri götürmekle değil, bireyin yaşamını daha olumlu, daha kaliteli ve güzel yapması bakımından da önemlidir. Toplumun kaderini belirleyen, toplumun refah ve yaşam düzeyini artıran eğitimli insanların almış oldukları bu eğitim, yaşadıkları toplumdan başka, bu bireylerin kendi özel yaşantılarında da onlara çok fayda sağlamaktadır. Eğitimli bir insanla eğitimsiz bir insanın hayata bakışı, olaylar hakkındaki yorum ve düşünceleri, yaşam standardı ve imkânları aynı değildir. Burada bu kutsal görevi üstlenen ve layığı ile yerine getiren siz değerli öğretmenlerimizin göstermiş oldukları gayret ve çabalarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. ” Dedi.

Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet Kasap, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ve beraberindeki diğer yöneticilerin ziyaretlerinden duydukları mutluluğu ifade ederken “Eğitim kurumumuzun amacı; düşünmeyi bilen, doğru bilgiye hızla ulaşabilen, öğrenen ve öğrenmeyi öğrenen, insan olma durumunu koruyan, insanı ve emeği yok saymayan, özgür girişimi destekleyen kişiler yetiştirmektir.” Dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co