“Simya eğitimde bir farklı soluk”

“Simya eğitimde bir farklı soluk”

Simya Koleji genel müdürü Muhammet Kasap

“Simya eğitimde bir farklı soluk”

KAHRAMANMARAŞ/ Genel Müdür Muhammet Kasap: “ Simya Koleji Kahramanmaraş’ta özel okul anlayışına yeni bir yorum getirmekte, her alanda kaliteli çıkışıyla başarıyı kaçınılmaz yapmaktadır” dedi.

Okulumuzun çıkış noktası, simya biliminin de temelinde yatan, maddeyi altına dönüştürme sanatını eğitim alanında ortaya koyarak evlatlarımızı altından kıymetli bireyler olarak hayata kazandırmaktır. Bu amaçla çocuk üniversitesi, anasınıfı, ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen liseleri hayata geçirilmiştir.

İlimizin en değerli öğretmenleri transfer edilip Kahramanmaraş’ta bir ilk olarak çift dille eğitim ve tam öğrenme modeli uygulanmaktadır. Yüksek kalitede ders araç gereçleri, derslikler ve akıllı tahtalarla verdiğimiz eğitim çocuklarımızı teknolojik açıdan da dünya düzeyine eriştirmektedir.

Okulumuz bünyesinde bulunan pskiyatrımız ve rehberlik servisimiz, öğrencilerimizin ihtiyac duydukları dönemlerde destek olmaktadırlar.

Gıda yüksek mühendisi gözetiminde oluşturduğumuz mutfağımızda, hijyen ve kaliteden ödün vermeden kahvaltı, öğle yemeği ve ara öğünlerimizi işinde uzman aşçılarımızla çıkarmaktayız. öğrencilerimiz ev ortamını aratmayacak rahatlıkta yemeklerini yemekte ayrıca oluşturduğumuz kantinimiz de ilgili birimlerce denetlenmektedir.

Öğrencilerimizin bilgi düzeyini en yüksek seviyeye çıkarırken sosyal hayata da hazırlamak için mutfak, çamur, drama, resim, müzik, tekstil, dans , v.b. atölye dersleri ile desteklemekte, çocuklarımızın bu faaliyetler ile dinlenmesini sağlayıp becerilerini artırma gayreti içerisindeyiz.

Yüzme havuzumuz da dahil komple bir tesis olan binamızın çevre düzenlemesi hızla yapılmakta olup küçük uygulama bahçeleri ile öğrencilerimizin toprak işleme ve bahçe işlerinde de beceri ve bilgi düzeylerini artırma amacındayız.

Simya Koleji, başarılı öğretmenleri ve deneyimli idari kadrosuyla Kahramanmaraşta özel okul kavramını yeniden yazmaktadır. Geleceğin parmakla gösterilecek, kültürlü ve başarılı bireylerini yetiştirmek için okulumuzun çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co