Simya Eğitim Kurumları, Anadolu Lisesi 2017-2018 eğitim yılında açılacak.

Simya Eğitim Kurumları, Anadolu Lisesi 2017-2018 eğitim yılında açılacak.

Simya Eğitim Kurumları, Anadolu Lisesi 2017-2018 eğitim yılında açılacak.

lise

Simya Eğitim Kurumları büyümeye devam ediyor. 2017-2018 Eğitim öğretim Yılında kız ve erkek Anadolu Lisesi açacaklarını söyleyen Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammed Kasap, emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz” dedi.

Kasap; “İnsanoğlunun tarih sahnesine çıktığı andan itibaren en büyük işlevinin, maddî ve manevî ihtiyaçlarını karşılamak, daha rahat, mutlu, çağdaş bir yaşam düzeyine ulaşmak için verdiği uğraş olduğunu görüyoruz.

kasap

Çağdaşlaşmanın, modernleşmenin, kalkınmış ve mutlu bir toplum olmanın yolu hiç şüphesiz eğitimden geçiyor. Dolayısı ile bu kutsal görevi sürdüren, bugünlerin ve yarınların mimarı öğretmenlerimize, çağdaş ve demokratik bir toplum oluşturmak adına, büyük sorumluluklar düşmektedir.   Bu sorumluluk bilincini kendine misyon edinmiş, bu bilinç doğrultusunda hareket etmeye de devam edecek olan Simya Eğitim Kurumları 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Kız Ortaokulu ve Kız Anadolu Lisesi’ni açacağız” dedi.

lise1

Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet Kasap; “ “ Simya Eğitim Kurumlarımızın temel amacı; özgür ve çok yönlü düşünebilen, sosyal yönü güçlü, ruhen ve bedenen sağlıklı, girişimci, ileri görüş sahibi, sosyal kültürü özümsemiş bireyler yetiştirmektir. Tabii ilerleyen teknoloji dikkate alındığında; bilim dünyasının verilerini anlayan, yorumlayan, kullanan ve yenilerini ortaya koyabilen, hedeflenen bilgi, beceri tutum ve alışkanlıkları davranışa dönüştürmüş, problem çözme yeteneğine sahip bireyler yetiştirme, eğitimde gerçekleşmesini beklediğimiz diğer amaçlarımız arasındadır.

Simya Eğitim Kurumları olarak bizler her zaman öğrenci ve velilerimize daha iyiyi, daha güzeli sunabilmek, yeni projelere imza atabilmek için arkadaşlarımızla gece gündüz demeden özveriye çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Bu hummalı çalışmalarımızın kısa vadede ki müjdesi 2017-2018 eğitim öğretim yılında faaliyet gösterecek olan Kız Ortaokulu ve Kız Anadolu Lisemizin açılacak olmasıdır. Binamız geniş bir alan içerisinde modern bir yapıyla inşa edilirken; toplam 18 derslikten oluşan içerisinde konferans salonu, spor salonu gibi güzel bir takım şeyleri de barındıran bir kampüs olacak.

Takdir edersiniz ki! Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır; Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan bilim, kültür ordusudur.

Bizim Simya Eğitim Kurumları olarak hedefimiz; daha büyük projelerle, daha büyük başarılara imza atmak olacaktır” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co