Seviyesiz bir yazı !..

Seviyesiz bir yazı !..

Seviyesiz bir yazı !..

Bir yazı geliyor: Ak Parti adayları belli oldu !..

Kocaman yalan !.. İnternette Flaş Ak Parti Milletvekili adayları belli oldu..!.. hani nerede diyorsun, adam hayalindekileri yazmış..

MHP ve CHP Kanadından bir yazı geliyor : Kahramanmaraş milletvekili adayları belli oldu..

Liste başına bakıyorum: Herkesten gelen yazıda : Ak Partide Mahir Ünal, CHP  Kamil Dalkara, MHP de Prof.Dr. Mehmet Akif Kütükçü

Burası ortak liste..

Aşağısını sormayın: Yazanlar oldu ama ben yazmıyorum, seviyesi yazılar..

Ak Parti , CHP ve MHP Kanatlarından çok çeşitli kişilerden gelen yazılar bize şunu gösteriyor ki 7 Nisan 2015 günü saat 17 50 da Yüksek Seçim Kuruluna verilecek Listelerin başında bu üç ismi göreceğiz gibi duruyor..yani kesin gibi görülüyor.. gibi duyorum, kesin demiyorum, son an da değişe bilir..

Üç vekilimiz

Doç.Dr. Mahir Ünal, Kamil Dalkara, Prof.Dr. Mehmet Akif Kütükçü, yeri sağlam görülen..

Ak Parti de ise:

Mahir Ünal, Mahmut Arıkan, Sevde Bayazıt Kaçar, Dr.İlter Çitil, Niyazi Güney, İdris Tezcan, ‘a garanti gözü ile bakılıyor..

Ankara da son anda : Sevde Bayazıt Kaçar’ın yerine Nursel Reyhanlıoğlu, Mehmet Uğur Dilipak, Veysi Kaynak, Serdar Erdoğanyılmaz ilavesi söz konusu olabilir diyorlar..

CHP , MHP ve Ak partide görüştüğümüz her aday : Ben birinci sıradayım diyor, yalınız Nursel Reyhanlıoğlu ablamız dün akşam nöbetçi eczane idi ayak üzeri görüştük, “İçimde bir heyecan yok, sanki olmamış gibi bir his var,” diyordu..

Sıtkı Güvenç : Bu dönem dinlenmeye çekilen vekiller arasında gösterilirken, Cemaata yakın isimler ise bağımsız aday oluyor..

Partisine sadık vekiller ise 8 Nisan dan sonra seçim bölgemizde 7 Haziran’a kadar yeni arkadaşlarımızın seçilmesi için elimizden geleni yapacağız diyorlar..

Sevgili dostlar: Bugün ne yazsak tamamı saat 17 30 da yani bir dakika sonrasında boşa çıkacak..

Partiler listelerini saat 16 00 gibi YSK götürecekler ve saat 17 30 dan sonra ise elektronik ortamda gazetelere, internet sitelerine, televizyonlara, Radyolara, il başkanlıklarına açıklayacaklar..

Yani Saat 18 00 gösterdiğinde Türkiye de sağır sultan bile duymuş olacaktır..

Ak Parti, CHP ve MHP adayları şunlar diyecekler.. diğer partileri ise gazeteler kendine yakın olanı yayınlayacak olmayan yayınlanmayacaktır..

Türkiye geneli seçime giren partiler : Her ilde il ve ilçe teşkilatı oluşturmadıkları için bazı illerde seçime giremeyeceklerinden illere göre oy pusulası farklı olacaktır..

Kahramanmaraş’ta ise : Hangi parti oy pusulasının neresinde onu da önümüzdeki günlerde göreceğiz..

Türkiye genelinde olduğu gibi : Kahramanmaraş’ta da partisinde yerini beğenmeyen, listeye giremeyenler, istifa ederek, başka partilere geçeceklerdir..

Zehir zemberek açıklamalar, iftiralar, dile alınma yayacak sözler bir birini takip ederek bizler 7 Haziran 2015 Pazar günü bulduğumuzda :

Sandıklar açılmaya başlayınca: Bazı partiler seçim bürosunu kapar evine gider !..

Bazıları oyu fazla çıkan partiye koşar : Ben size oy vermiştim diye..

Bazı partilerde : bir oy bir oy diyerek yarış devam eder gider..

İktidara gelecek olan partide ise sabaha kadar kutlamalar devam eder..

Pazartesi günü ise ortalık süt liman olur: ama sandıktan çıkamayanlar, çöplerden çıkmak için oy pusulalarını çöpe atarlar..

Hile yapıldı diye sanal medyada yazılar çıkarılar..

Oylar çalındı derler : sonunda bakan kim olacak , ile başlayan tartışmalar müdürlük yarışları atamalarla devam eder gider..

Mesele olan ölçülü ve seviyeli bir yazı ortaya koymaktır..

Her aday bizim için önemlidir..

Görev verilenlere hayırlı olsun diyorum

İyi günler

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co