Sevinç Eğitimden Aşure Etkinliği

 Sevinç Eğitimden Aşure Etkinliği

Geçtiğimiz Cuma günü Sevinç Eğitim Kurumunda farklı bir etkinlik vardı. İki gün süren aşure etkinliğine çok sayıda veli ve okul yöneticisinin yanı sıra Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürü, Mehmet Emin Akkurt 12 Şubat Belediye Başkan Yardımcıları da katıldı.

Öğrenciler, çok amaçlı salonda ney üfledi, Peygamber Efendimizden naatlar ve şiirler okundu, Okulun Genel Koordinatörü ve Müdürü Osman Demirci, yaptığı konuşmada önce aşure etkinliğini yapmayı düşünmediklerini, ancak öğrencilerin kendileri açısından farklı değerde olmasından dolayı, bu etkinliği yapmaya karar verdiklerini söyledi.

Demirci, okullarından sosyal etkinlikleri önemsediklerini, insanı birinci plana aldıklarını vurgulayarak, davete katılanlara teşekkür etti. Daha sonra, topluca resim çektirildi ve 200 kişiye aşure ikramında bulunuldu.

ÖZEL ÇOCUKLARA ÖZEL EĞİTİM DESTEĞİ VERİYORLAR

Yazarımız aşure etkinliği konusunda yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “ Özel Rehabilitasyon Merkezindeki çocukları önemsiyorum. Onların, ailelerinin özellikle annelerinin ne kadar fedakâr olduklarını biliyorum. Bu yavrularımıza sahip çıkmak gerekiyor, dedi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve diğer okul müdürleri ise çocukları önemsedikleri için aşure etkinliğine katıldıklarını, Sevinç Eğitim Kurumunun başarılı bir okul olduğunu söylediler.

sevinc

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co