Sevimli maskelerle eğlenceli ders

Sevimli maskelerle eğlenceli ders

Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerine uygun aktivitelerin gerçekleştirildiği Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ndeki Çocuk Atölyesi’ne katılan minikler, eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşıyorlar.

Aileler de teşvik ediyor

Çocuklarının güvenli bir ortamda, el becerilerini ve zihinsel gelişimlerini güçlendirici etkinliklere katılmalarını isteyen aileler, onları Piazza AVM’nin Çocuk Atöyesi’ndeki uzmanlara teslim ediyorlar. Birbirinden renkli etkinliklerin gerçekleştirildiği atölyede eğlenmekle kalmayıp yeni arkadaşlıklar kuran çocuklar, bu kez sevimli maskeleri önce boyadılar, sonra yüzlerine geçirerek eğlenceli anlar yaşadılar.

Unutulmaz çocukluk anıları yaşıyorlar

Katılımın ücretsiz olduğu ve tüm etkinlik malzemelerinin AVM yönetimince karşılandığı Çocuk Atölyesi’nde, uzman eğitmenlerin nezaretinde yaptıkları maskeleri yüzlerine takan çocuklar, daha sonra fotoğraf çektirerek bu güzel aktiviteyi ölümsüzleştirdiler. Aileleri ise atölye çevresinde toplanıp onları izleyerek mutluluklarına ortak oldular.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co