Sermet Çuhadar Kayın Baba oldu

Sermet Çuhadar Kayın Baba oldu

Sermet Çuhadar Kayın Baba oldu

 

İSTANBUL/ Kahramanmaraş iş dünyası ve basın sektörünün duayen ismi Sermet Çuhadar, geçtiğimiz Cumartesi günün İstanbul Büyük Kulüp de Kızı Başak ile Selçuk Aytekin evlendirerek kayın baba olma mutluluğunu yaşadı.

Emine Yaprak ve Sermet Çuhadar ile Dr. Faruk ve Emel Aytekin çiftleri İstanbul Büyük Kulüp de çocukları: Başak ve Selçuk Aytekin düğünleri için bir araya geldiler.

sermet7

Aile yakınları ve ailelerinden çok sınırlı davetlinin katıldığı Büyük Kulüp deki düğün töreni için Çuhadar ve Aytekin aileleri gelen misafirlerini kapıda karşılayarak içeri aldılar.

Kahramanmaraş Devlet Hastanesinde görev yapan Dr. Faruk Aytekin de yakın dostlarının davetli olduğu düğünde, seçkin davetlilerden düğüne katılan bizim göre bildiğimiz

KMTSO Onursal başkanı Mehmet Balduk, Kadir Kurtul, Erdal Kambur, Gaffar Akarca,  Salman Kaynar, İsmail Kurtul, Mehmet Tanrıverdi, Kubilay Doğan, Nizamettin Ertuğrul, Levent Çuhadar, Bekir Doğan ve Çuhadar ailesi ile Aytekin ailesinin yakınlarının katıldığı düğün törenindedostlar bir araya geldi.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Başak ve Selçuk Aytekin Çiftininnikâhını kıydı.

Nikâh sonrası ise düğün başlayarak yenilen yemek ve gelin Başak Çuhadar ve Damat Selçuk Aytekin’in masaları ziyaret etmesi konuklarına hoş geldiniz demesi ile devam eden düğün gece geç saatlerde son buldu.

Başak ve Selçuk Aytekin Çiftçi İstanbul da bir dış ticaret şirketinde çalışmaları sebebi ile İstanbul da ki kendi evlerinde oturdukları öğrenildi.

sermet3

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co