Şeref Özsoy’dan teröre tepki

Şeref Özsoy’dan teröre tepki

Kahramanmaraş Bakkallar, Bayiler ve Şekerciler Esnaf Odası Başkanı Şeref Özsoy, son günlerde ülke genelinde meydana gelen terör olaylarını kınayan bir basın açıklaması yaptı.

Şeref Özsoy yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Vatan toprağının dört bir yanından gelen şehit haberleri milletimizi yasa boğmakta. Askerlerimiz, polisimiz, korucularımız bu saldırılarda yaşamını yitirmekte.

Terör saldırılarında vatanımızın kıymetli evlatları şehit edilirken, ülke olarak yasta ama dimdik ayaktayız.

Bu kirli oyunun bir an evvel sonlandırılmasını, dökülen kan ve gözyaşlarının bir an evvel durdurulmasını istediklerini belirten başkan Şeref Özsoy Ülkemiz üzerinde, emperyalist sömürücülerin oynadıkları oyuna ‘dur’ demek ve akan kanı durdurmak hepimizin görevidir. Vatanımıza, bayrağımıza, asker ve polisimize yapılan terör saldırılarını ve terör örgütlerini bir kez daha lanetliyoruz.

Dağlıca’dan son gelen şehit haberi yüreğimizi daha da burksa da biliyoruz ki ‘Şehitler ölmez, vatan bölünmez.’ Vatan toprağını savunmak uğruna Dağlıca’da, daha önceki zamanlarda da yurdumuzun dört bir yanında şehit olan tüm evlatlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetleri’ne başsağlığı dilerim dedi. Başkan Özsoy; Tüm esnaflarımızın ve halkımızın acısını derinden paylaşmaktayız. Terör olaylarına tepkimizi koymak adına esnaflarımızı işyerlerine Türk Bayrağı asmaya davet ediyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co