Serdar Erdoğanyılmaz, Ali Demirdöven’i ziyaret etti

Serdar Erdoğanyılmaz, Ali Demirdöven’i ziyaret etti

KAHRAMANMARAŞ/ Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Serdar Erdoğanyılmaz, Saçaklızade Vakfı Başkanı Ali Demirdöven ziyaret ederek yaptığı hizmetlerden dolayı vakıf yönetimine teşekkür etti.

Suriyeli ve Türk vatandaşları olmak üzere her gün 6 bin 500 kişiye üç öğün sıcak yemek dağıtımı yapan Saçaklızade Vakfı : “ Hayır sahibi ile fakirler arasında köprü görevi yaptığını dile getiren vakıf Başkanı Ali Demirdöven:” Serdar Erdoğanyılmaz , bu bağlamda Kahramanmaraş’ın sorunlarını bilen fakir ve zengin arasında köprü görevi yapacak bir vekil adayımız, çıktığı yolda kendisine başarılar diliyorum, yolu açık olsun, aday olur, seçilir TBMM girerse, bizden biri girmiş olur, mutlu oluruz,” dedi.

Esnaf ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretlerine devam eden Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili aday adayı Serdar Erdoğanyılmaz;” Bir yola çıktık, 84 değerli arkadaşımız var, 8 kişiye görev verilecek, bize görev verilsede verilmesede, bizde küsme olmaz, partimini sonuna kadar yanındayım, aday olan arkadaşlarımla 7 Haziran 2015 tarihine kadar son gücümle çalışırım ve seçilmesi için elimden geleni yaparım..

Başbakanımız Ahmet Davutoğlu :bize görev veri seçilirsem Kahramanmaraş’a en güzel hizmetleri basın mensupları ile yapacağıma inanıyorum.. Köşe yazarı olmam sebebi ile basınla iç içeyim Kahramanmaraş’a en güzel hizmetleri vereceğime inanıyorum.,” dedi.

İnşaat Mühendisi, Hukukçu, Serdar Erdoğanyılmaz, Saçaklızade Vakfı Başkanı Ali Demirdöven arasındaki samimi sohbet gözlerden kaçmadı.

Sohbet sonunda : makamlar gelip geçicidir. Önemli olan ise ebedi dostluklardır.. gönülları almaktır.. biz bugün dost ziyaretine geldik diyerek sözlerini tamamladı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co