Serdar Erdoğanyılmaz Ak partiye Müracaat etti.

Serdar Erdoğanyılmaz Ak partiye Müracaat etti.

Serdar Erdoğanyılmaz Ak Partiye Müracaat etti

 

KAHRAMANMARAŞ- Ak partiye 30. Başvuruyu hukukçu- inşaat mühendisi, gazeteci- yazar Serdar Erdoğanyılmaz yaptı.

Bugün saat 11 00 da Mahallelileri ile Ak Partiye gelen Serdar Erdoğanyılmaz,” Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığına gelen Serdar Erdoğanyılmaz:” il Başkan yardımcıları, Muhammet Şirikci, Ramazan Yavuz, Fırat Görgel, tarafından karşılandı.

SONY DSC

SONY DSC

4. kat da düzenlenen törende bir konuşma yapan Serdar Erdoğanyılmaz:” Bugün salona bakıyorum, Bertiz bölgesinden, Kalakaya, Yeşildere, den Kahramanmaraş merkez mahallelerinin tamamından dostları görüyorum..

Buda bana şunu gösterdi ke : ben Kahramanmaraş’ın adayıyım, Gazeteci dostlar burada, muhtarlarım burada, mahallelerdeki dostlar burada o halde bu kadar destekle biz Kahramanmaraş’ı inşallah çok çalışarak 8-0 yaparız..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu çok sevdiğini dile getiren Erdoğanyılmaz:” Partim beni milletvekili adayı göstersin diye bugün resmi baş vurumu yapıyorum.. öğrendiğime göre 30. Kişi olmuşum, yakında bu sayı 100’ün üzerine çıkacak pek tabiî ki 8 kişi aday olacak diğerleri de ayadların peşinde nefer olarak koşacaktır, ben kendi adıma söylüyorum, aday olamazsam partime hizmet etmeye devam edeceğim,” diye konuştu.

Gazetecilerle hatıra fotoğraf ve mahalle temsilcileri ile adaylık fotoğraf çektiren Serdar Erdoğanyılmaz, daha sonra evraklarını İl başkan yardımcısı Fırat Görgel’e teslim ederek evrak verildi belgesini aldı.

SONY DSC

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co